Sākums Jaunumi Tet+ izklaides platforma ar iespēju salikt savu individuālo TV kanālu paku pie skatītājiem nonāks 31. martā

Tet+ izklaides platforma ar iespēju salikt savu individuālo TV kanālu paku pie skatītājiem nonāks 31. martā

2 minūtes lasīšanai
tet plus

Vēl nebijušu televīzijas pieredzi Latvijas skatītāji varēs izbaudīt jau no 31.marta, kad pie iedzīvotājiem nonāks jaunā Tet+ izklaides platforma ar unikālu iespēju katram pašam veidot savu TV kanālu izlasi. Tet+ pakāpeniski aizstās Shortcut risinājumu, sperot pirmos soļus nākotnes televīzijas izveidē un radot platformu, kas  pielāgojama katra skatītāja vajadzībām.

“Tet ir uzņēmums, kas sabiedrību iepazīstina ar nākotnes pakalpojumiem – vai tā būtu interaktīvā televīzija, optiskais internets vai biržai piesaistīts elektroenerģijas tarifs. Tet+ izklaides platforma papildinās mūsu jaunāko tehnoloģisko risinājumu klāstu, stiprinot uzņēmuma pozīcijas televīzijas pakalpojumu nozarē. Jaunā modernā televīzija un tikko sāktie īpaši ātrā interneta – 10 Gbit/s – testi būs jaunais pamats veiksmīgai uzņēmuma attīstībai nākotnē,” Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

“Darbu pie Tet+ izveides uzsākām pirms diviem gadiem, tomēr ideja par plašākām skatītāju izvēles iespējām izskatīta arī iepriekš. Redzam, ka šobrīd arvien vairāk skatītāju vēlas paši izlemt, ko, kad un kur skatīties. Turklāt arī liela daļa televīzijas kanālu izplatītāju beidzot ir gatavi izmēģināt pavisam jaunu darbības modeli, kas paredz atteikšanos no klasiskās kanālu pakošanas pieejas. Tādēļ ticam, ka kopā mums izdosies radīt pavisam jaunu satura baudīšanas pieredzi, laika gaitā arvien vairāk paplašinot skatītāja izvēles brīvību,” saka Tet izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda.

Līdz ar pēdējo gadu straujo tehnoloģiju attīstību un progresu, mainās arī sabiedrības ieradumi, vēlmes un vajadzības. Tāpēc Tet sper pirmos soļus nākotnes televīzijā un saviem klientiem ir radījis izklaides platformu Tet+, kas ir unikāls risinājums Baltijā un viena no pirmajām šāda veida platformām visā pasaulē. Tet+ katrs varēs izvēlēties savām interesēm atbilstošus TV kanālus, kā arī tos apvienot kopā ar filmu un seriālu straumēšanas pakalpojumu un nākotnē – pat izvēlēties no vairākiem

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…