Sākums Jaunumi Tet+ izklaides platforma ir klāt un piedāvā iespēju sakomplektēt savu televīziju

Tet+ izklaides platforma ir klāt un piedāvā iespēju sakomplektēt savu televīziju

3 minūtes lasīšanai
tet plus

No 31. marta, Latvijas skatītājiem ir pieejama Tet+ izklaides platforma – Baltijā unikāls produkts, kuru piedāvā tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet. Izklaides platformā Tet+ ikvienam klientam ir iespēja pašam izvēlēties un kombinēt sev interesējošo televīzijas kanālu piedāvājumu, kā arī apvienot to ar aktuālāko filmu un seriālu straumēšanas abonementu.

“Latvijas skatītājiem piedāvājam tādu izklaides platformu, par kādu viņi jau sen ir sapņojuši! Ja iepriekšējās paaudzes televīzijā skatītājam bija, piemēram, jāabonē visa sporta kanālu paka vai bērnu kanālu paka, lai skatītos tikai vienu kanālu no tās, tad jaunākās paaudzes televīzijā klients varēs atlasīt tieši tos kanālus, ko viņš un citi ģimenes locekļi patiešām skatās,” skaidro Tet izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda. “Tet+ varam ieviest pateicoties mūsu uzticamajiem klientiem, Tet profesionālajai komandai, kas to rada tepat Latvijā, kā arī kanālu izplatītājiem, kuri ir gatavi izmēģināt pavisam jaunu darbības modeli, kas paredz atteikšanos no klasiskās kanālu pakošanas pieejas,” turpina Alika-Stroda.

Wide Media izpilddirektors un valdes loceklis Pēteris Remerts, kas Latvijā pārstāv  Kidzone, Filmzone, Epic Drama, VIP Comedy, Duo 3, Duo 6 un citus kanālus, atzīst: “Jaunais televīzijas kanālu izvēles modelis skatītāju rokās nodod vēl lielāku izvēles brīvību, un šī būs jauna pieredze arī mums – televīzijas kanālu izplatītājiem. Prieks redzēt, ka Tet strādā pie jauniem un aizraujošiem risinājumiem, izmēģinot ko vēl tirgū nebijušu. Iesaistoties mūsdienīgu ideju īstenošanā, mēs varam uzzināt to, kas ir svarīgs televīzijas skatītājam tieši šajā brīdī. Esam pārliecināti, ka skatītāji novērtēs Tet+ sniegtās iespējas.”

Punktos balstīta personīgā satura izvēle

Jaunā Tet+ izklaides platforma ir balstīta punktu sistēmā, kas savā ziņā veido platformas iekšējo valūtu TV kanālu un straumēšanas pakalpojuma izvēlei.

Klientiem ir pieejams Mazais abonements (9,99 EUR) un Lielais abonements (14,99 EUR) ar attiecīgi 80 vai 120 punktiem. Savukārt katram no kanāliem ir piešķirta noteikta punktu vērtība – no 1 līdz pat 5 punktiem. Abonementa punktu skaita robežās katrs skatītājs pats var izvēlēties savu TV kanālu izlasi no vairāk nekā 70 kanālu plašā piedāvājuma, kā arī savā izvēlē iekļaut straumēšanas abonementu, kas ļauj filmas un seriālus skatīties jebkurā sev ērtā laikā un bez reklāmas pauzēm. Turklāt abonementa īpašnieks kanālu izvēli varēs mainīt neierobežoti daudz reižu.

Ir padomāts arī par tiem TV skatītājiem, kuri paši nevēlas kārtot savu kanālu sarakstu – viņiem pieejamas populārākās kanālu izlases. Lai arī kādu punktu skaitu un kanālu kombinācijas skatītājs izvēlētos, viņam vienmēr būs pieejami bonusa kanāli, kas punktus netērēs.

Tet+ pakāpeniski visās vidēs aizstās Shortcut pakalpojumu, un joprojām saglabās iespēju izvēlēties atsevišķi filmu un seriālu saturu jeb straumēšanas pakalpojumu “Tet+ Filmas un seriāli” ar mēneša abonēšanas maksu 7,99. Savukārt atsevišķi jaunākās un labākās filmas nomāt uz 48 stundām turpmāk varēs “Tet+ Kino”.

Tet+ izklaides platforma būs pieejama jebkurā ekrānā ar interneta pieslēgumu – televizoros ar smart TV funkcionalitāti, datorā, planšetē vai telefonā, sev ērtā laikā un vietā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…