Sākums Jaunumi Tet palielina interneta ātrumu DSL tehnoloģijas lietotājiem

Tet palielina interneta ātrumu DSL tehnoloģijas lietotājiem

1 minūtes lasīšanai
Tet logo

Kvalitatīva interneta pieejamība ir nozīmīgs sabiedrības un valsts izaugsmes virzītājspēks. Gandrīz divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju (63%) atzīst, ka tas palīdz sabiedrības izglītošanai un izaugsmei . Tāpēc Tet, kas nodrošina plašāko optiskā interneta tīklu pieejamību Latvijā, meklē iespējas, kā palielināt interneta ātrumu arī tiem lietotājiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ optika vēl nav pieejama. Risinājums – tiek paaugstināts interneta ātrums klientiem, kuri izmanto DSL tehnoloģiju.

Lai arī ir gaužām neliela Tet interneta klientu daļa, kas izmanto DSL tehnoloģiju, tāpat rūpējamies par viņiem piedāvātā interneta ātrumu. Tas nozīmē, ka meklējam risinājumus, kā palielināt tā ātrumu arī gadījumā, ja interneta signāls tiek vadīts pa vara vadiem.
Tet eksperti regulāri pārskata esošo situāciju un izvērtē tehniskās iespējas. Šī gada otrā pusē tika rasta iespēja interneta ātrumu paaugstināt daļai DSL klientu. Šiem interneta lietotājiem pašlaik maksimālā interneta ātruma 10 Mbit/s vietā ir pieejams 30 Mbit/s. Šajā gadījumā interneta ātruma palielinājums notiek automātiski – netiek mainīts interneta pakalpojuma pieslēguma veids un tā samaksa.

Savukārt daļai klientu interneta ātrums tiek palielināts uz 100 Mbit/s. Tas nozīmē, ka dēļ uzlabojumiem ir iespēja mainīt pakalpojuma veidu uz Pro interneta pieslēgumu. Šie klienti par turpmākajiem soļiem tiek informēti individuāli.

Paralēli interneta ātruma palielināšanai klientiem, kuri izmanto DSL tehnoloģiju, Tet nepārtraukti paplašina lietotāju pieejamību optiskā interneta tīklam. Tet ir plašākais optiskā pārklājuma tīkls Latvijā – pieejams vairāk nekā 550 000 māju, un jau desmit gadus Tet ir klientu pirmā izvēle šī pakalpojuma jomā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…