Sākums Jaunumi Tiek slēgts daudzu iecienītais interneta veikals PienaVeikals.lv

Tiek slēgts daudzu iecienītais interneta veikals PienaVeikals.lv

1 minūtes lasīšanai
Pienaveikals lv B

Pārtikas koncerns “Food Union” pieņēmis lēmumu slēgt 2020. gadā izveidoto interneta veikalu “PienaVeikals.lv”.

“PienaVeikals.lv” tika izveidots Covid-19 pandēmijas sākumā kā alternatīvs risinājums patērētājiem iegādāties “Food Union” ražotus produktus, neizejot no mājām.

“Kopš 2020. gada aprīļa interneta veikals piedzīvoja dinamisku attīstību, palielinoties tā darbības ģeogrāfijai un produktu vienību apjomam, kas rezultējās ar klientu skaita, pieprasījuma un apgrozījuma pieaugumu,” atceras “Food Union” vadītājs Eiropā Artūrs Čirjevskis.

Taču šobrīd esot vērojams, ka patērētāji labprātāk iepērkas klātienes veikalos. “Tāpēc, rūpīgi izvērtējot pieprasījuma izmaiņas, esam nolēmuši slēgt “PienaVeikals.lv”, jo mums ir svarīgi strādāt efektīvi un elastīgi pielāgoties klientu aktuālajām vēlmēm,” sacīja vadītājs.

Šobrīd uzņēmuma stratēģijas fokusā esot stiprināt patērētāju jau iemīļotos zīmolus un rūpēties, “lai tie būtu pieejami visos Latvijas populārākajos veikalos, kā arī eksporta tirgos”.

Vēl līdz 13. marta plkst. 12.00 “PienaVeikals.lv” būs iespējams veikt produktu pasūtījumus. Līdz 13. martam notiks arī noslēdzošā produktu izpārdošana. Savukārt 14. martā būs pēdējā piegādes diena. Bet, sākot ar šī gada 15. martu, interneta veikala vietne tiks slēgta. Lietotāju profilu dati tiks automātiski dzēsti 04.04.2024.

Jautāts, vai “PienaVeikals.lv” tiek slēgts pavisam, vai to plānots atdzīvināt citādā formātā, Čirjevskis “Delfi Bizness” norādīja: “Pagaidām mums nav plānu atjaunot e-veikala darbību. Taču, kā ierasts, turpināsim rūpīgi sekot līdzi jaunākajām pārtikas ražošanas tendencēm un tirgus pieprasījumam.”

Tāpat viņš noliedza, ka interneta veikala slēgšanai varētu būt saistība ar lielāko mazumtirgotāju akciju kampaņām. “Interneta veikals tiek slēgts, jo ir mazinājusies tā rentabilitāte,” uzsvēra Čirjevskis.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…