2. novembris, 2021

Tirdzniecības centrs internetā 220.lv uzsāk bezmaksas apmācību ciklu

220 lv

Tirdzniecības centrs internetā 220.lv uzsāk bezmaksas apmācību ciklu, kurā būs iespēja piedalīties ikvienam, kam interesē tiešsaistē. Pirmais tiešsaistes seminārs “Learning Fridays” jeb “Zinību piektdienas” notiks jau šo piektdien, 5.novembrī, kurā tiks iepazīstināts ar e-komercijas pamatiem, tai skaitā klientu vajadzībām, SEO jeb meklētājsistēmu optimizāciju, loģistikas ietekmi veiksmīgai pārdošanai, sortimenta nozīmi, preču noformēšanas prasībām un vēl citiem jautājumiem.

“Learning Fridays” ir apmācību programmas “Sellers Academy” (“Pārdevēju akadēmija”) semināru cikls, kas fokusējas uz veiksmīgu tirdzniecību tiešsaistē. Jau šobrīd pārdevējiem, kas ir reģistrējušies tirdzniecībai 220.lv, ir pieejami praktiski padomi biznesa uzsākšanai un attīstībai starptautiskajā tirgū, apmācības, semināri u.tml. Lai arī lielākā daļa apmācību ir paredzētas tikai reģistrētiem pārdevējiem, turpmāk “Learning Fridays” būs pieejamas visiem interesentiem.

“Jau kādu laiku mēs novērojam pastiprinātu interesi par e-komercijas nozari. Tie, kas iepriekš interneta vidi nebija izmēģinājuši kā vienu no pārdošanas kanāliem, tagad to dara, savukārt tie, kam jau ir zināma pieredze, paplašinās starptautiskajos tirgos un meklē veidus, kā padarīt pārdošanu vēl efektīvāku. Līdz šim esam novērojuši, ka interesentu zināšanas e-komercijā ļoti atšķiras. Lielai daļai jauno uzņēmēju ir nepieciešami ieteikumi, kā labāk sagatavot preču un aprakstus, vienlaikus skaidrojot, kā kļūt pamanāmiem Marketplace platformā. E-komercijā 220.lv darbojas jau 14 gadus, no kuriem pēdējos pavadām attīstot e-komercijas platformu Marketplace. Pašreiz, kad esam uzkrājuši lielu pieredzi un zināšanas, ir īstais tajās dalīties ar citiem,” norāda Kārlis Ozols, 220.lv Marketplace Pārdošanas .

Kārlis Ozols norāda, ka ikviens tirgotājs, kurš ir nolēmis pievienoties Marketplace, var saņemt personīgā 220.lv menedžera palīdzību. Profesionālis sniedz padomus, kā uzsākt tirdzniecību no pašiem pamatiem līdz veiksmīgai tirdzniecībai, lai jaunie tirgotāji pēc tam paši patstāvīgi var sasniegt sev vēlamo līmeni. Vienlaikus tiek gūtas zināšanas ne vien par tirdzniecību 220.lv, bet arī tiek veicināta padziļināta izpratne par e-komerciju kopumā.

“Mēs vadāmies pēc filozofijas, ka pārdevēju panākumi ir mūsu panākumi, tāpēc investējam dažādos rīkos, kas ļauj pārdevējiem augt un attīstīties. E-komerciju raksturo straujš progress un pārdošanas platformu , jo tendences šajā nozarē pastāvīgi mainās. “Pārdevēju akadēmijas” mērķis ir kļūt par resursu tiem, kurus interesē e-komercijas radītās pārmaiņas un nozares attīstība”, atklāj K.Ozols.

Seminārs notiks latviešu valodā un tam var reģistrēties bez maksas šeit.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.