27. novembris, 2022

Wolt Drive tagad nodrošinās ātru piegādi no jebkura veikala

wolt courier on scooter

Wolt” piedāvā jaunu pakalpojumu – “Wolt Drive” jeb piegādi mazāk nekā stundas laikā tiešsaistē pasūtītām precēm. “Wolt Drive” būs pieejams visiem veikaliem, kas atrodas “Wolt” kurjera sūtījumu zonā, neskatoties uz to, vai tirdzniecības vieta izmanto “Wolt” platformu kā pārdošanas kanā vai neizmanto. Pirmais ekspress piegādes servisa partneris Latvijā ir mazumtirdzniecības “Rimi”.

“Ar “Wolt Drive” esam padarījuši pieejamas mūsu platformas iespējas plašākam iedzīvotāju skaitam, jo tagad jebkuram lielākam vai mazākam veikalam ir iespēja nodrošināt ātrāku un ērtāku preču piegādi līdz pat klienta namdurvīm. Esam pārliecināti, ka ātra preču piegāde un digitālo pārdošanas kanālu dažādošana ir e-komercijas , ko uzņēmumi var sākt īstenot jau šodien,” jaunā pakalpojuma priekšrocības skaidro “Wolt” vadītāja Baltijā Līsa Ristala.

Ar jauno pakalpojumu veikalu klientiem tiks nodrošināta teju tūlītēja piegāde, kas ļaus izvairīties no ilgas gaidīšanas vai nepieciešamības preces izņemt pasta automātos vai saņemšanas punktos. Tāpat kā pasūtot sev nepieciešamās preces un maltītes ar “Wolt” lietotnes starpniecību, arī “Wolt Drive” pakalpojuma saņēmēji varēs ērti sekot līdzi piegādes gaitai un kurjera atrašanās vietai. Jau šobrīd “Wolt Drive” ekspress piegādes risinājumu var izmantot mazumtirdzniecības tīkla “Rimi” e-veikala .

“Līdz ar digitālo risinājumu sniegtajām iespējām turpinām attīstīt ne tikai “Rimi” mazumtirdzniecības veikalu tīklu visā Latvijā, bet arī uzlabojam iepirkšanās pieredzi mūsu “Rimi” e-veikalā. Mēs arvien turpinām paplašināt piegādes teritoriju, kā arī meklējam risinājumus, lai pēc iespējas samazinātu preču piegādes laiku. Redzam, ka mūsu klientiem piegādes ātrums ir būtisks, tāpēc viņi novērtē ātro pirkumu saņemšanu 29 minūšu laikā Rimi veikalos un “Ātrās piegādes” ar “Wolt” uz norādīto adresi 58 minūšu laikā,” skaidro Liene Perija, Rimi Baltic digitālās attīstības direktore.

“Wolt Drive” ir tehnoloģiju uzņēmuma “Wolt” jaunākais pakalpojums, kas veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 10 valstīs. Latvijā šobrīd “Wolt Drive” ātrās piegādes kā pirmais saviem klientiem piedāvā “Rimi”, taču jau tuvā nākotnē plānots, ka mūsdienīgo e-komercijas risinājumu izmantos aizvien vairāk tirdzniecības vietu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.