Sākums Jaunumi Wolt platfromā tagad var pasūtīt Samsung sadzīves tehniku

Wolt platfromā tagad var pasūtīt Samsung sadzīves tehniku

1 minūtes lasīšanai
wolt courier on scooter

Tehnoloģiju uzņēmums “Wolt” Latvijā uzsācis sadarbību ar uzņēmumu “Premiumstore”, kas pārstāv “Samsung Veikalus”. Jaunā sadarbība nodrošinās iedzīvotājiem iespēju “Wolt” platformā pasūtīt “Samsung” zīmola televizorus, skaņu sistēmas un putekļsūcējus.

Piegādi un tehnikas uzstādīšanu, kā arī veco iekārtu utilizēšanu nodrošinās “Samsung Veikals” eksperti. Kā norāda Mantas Lomsarģis, “Wolt” Baltijā vadītājs: “”Wolt” saviem partneriem piedāvā dažādas sadarbības iespējas – sākot no piegādes pakalpojumiem līdz preču tirdzniecībai mūsu platformā. Vienmēr cenšamies rast labāko risinājumu, kas atvieglo cilvēku ikdienu. Tāpēc esam gandarīti uzsākt sadarbību ar “Samsung Veikalu”, kas nodrošinās iespēju iegādāties mūsu platformā dažādas sadzīves tehnikas preces, bet to piegādi un uzstādīšanu uzticot šajā jomā strādājošiem ekspertiem.”

Lai arī “Samsung” zīmola televizorus un citu tehniku var iegādāties dažādos tiešsaistes veikalos, tieši “Wolt” platformas uzticamība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc “Samsung Veikals” kā savu partneri ir izvēlējušies “Wolt”.

“Šo projektu īstenojām ar īpašu mērķi: piedāvāt klientiem vienkāršu un nevainojamu veidu, kā iegādāties svarīgākos elektronikas sadzīves priekšmetus. Esam daudz ieguldījuši, lai īstenotu šo vīziju, un esam ļoti pateicīgi par apbrīnojamo komandas ieguldījumu un zināšanām, kas to padarīja iespējamu.

Mūsu klienti Latvijā, īpaši Rīgā, var gatavoties nevainojamai piegādes pieredzei un augstākās klases pakalpojumiem. Ar nepacietību ceram, ka ar “Smart Home by Samsung”, ko piedāvā “Wolt”, pārspēsim iedzīvotāju cerības,” piebilst Viltė Akambakaitė, “Premiumstore” projektu vadītāja.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…