Sākums Jaunumi Wolt uzsāk ātrās pārtikas preču piegādes no Rimi

Wolt uzsāk ātrās pārtikas preču piegādes no Rimi

2 minūtes lasīšanai
wolt logo

Ēdienu piegādes uzņēmums Wolt ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Rimi par ātrās pārtikas preču piegādes nodrošināšanu no veikaliem uz mājām un birojiem. Pārtikas preču piegādes laiks ir vidēji 30 minūtes. Pie tam, lai veicinātu ārkārtējās situācijas ierobežojumu ievērošanu un mazāku iedzīvotāju masveida pulcēšanos lielveikalos, Wolt līdz pat 7. februārim nodrošinās bezmaksas preču piegādes no visiem sadarbības veikaliem.

“Nodrošinot pārtikas preču piegādi pusstundas laikā, cenšamies padarīt cilvēku dzīvi ērtāku un drošāku. Lai ikvienam ir iespējams nodrošināties ar visu nepieciešamo arī laikā, kad jāievēro sociālās distancēšanās prasības un jāstrādā attālināti. Ar pārtikas preču bezmaksas piegādēm, no vienas puses, vēlamies sniegt papildu pienesumu pandēmijas izplatības ierobežošanā un ārkārtējās situācijas prasību ievērošanā, bet no otras puses – vairot cilvēkos svētku sajūtu un dāvināšanas prieku. Gan pārtiku, gan citas preces tagad ir iespējams pasūtīt ātri, droši un bez ilgas gaidīšanas. Tostarp pasūtīt var arī preces no šobrīd klātienē netirgojamo preču veikaliem, piemēram, Stenders kosmētiku. Preces ir iespējams pasūtīt gan sev, gan arī draugiem vai radiniekiem – sarūpējot viņiem šajā svētku laikā dažādas pārsteiguma dāvanas,” saka Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala.

Ātra pārtikas preču piegāde ir pakalpojums ar augošu tendenci. Tāpēc uzņēmums nemitīgi paplašina arī sadarbības partneru skaitu un pieejamo pārtikas preču piedāvājumu. Pārtikas preču piegādi Wolt platformā šobrīd jau ir iespējams veikt no vairāk nekā 70 tirdzniecības vietām, kā arī veikt pasūtījumus no vairāk nekā 550 restorāniem.

Pārtikas preču piegāde Wolt platformā notiek pēc tādiem pašiem principiem kā ēdienu piegāde un ir viens no efektīviem risinājumiem, kā ievērot sociālo distancēšanos un mazināt Covid-19 tālāku izplatību. Wolt platformas piedāvātie risinājumi mazina cilvēku tiešo kontaktu iespējamību, nodrošinot klientu, kurjerpartneru, tirdzniecības vietu un restorānu darbinieku drošību.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…