Sākums Portatīvie datori Acer prezentē Switch Alpha 12, divi-vienā klēpjdatoru ar šķidruma dzešēšanu

Acer prezentē Switch Alpha 12, divi-vienā klēpjdatoru ar šķidruma dzešēšanu

7 minūtes lasīšanai

Acer atklāja jauno Switch Alpha 12 divi-vienā klēpjdatoru ar Windows 10, kas lietotājiem sniedz paaugstinātu mobilitāti ar Acer LiquidLoop™ dzesēšanu, izcilu veiktspēju un ultra plānu dizainu, kas vienlaicīgi ir gan elegants, gan izturīgs, datora elastīgai konvertācijai no klēpjdatora uz planšetdatoru, ļaujot cilvēkiem ikdienā paveikt vairāk.
Jaunais Switch Alpha 12 ir industrijas pirmais divi-vienā klēpjdators bez ventilatora, kas izmanto 6. paaudzes Intel® Core™ i7, Core i5 vai Core i3 procesorus. Tajā izmantota Windows 10 operētājsistēma, kurai līdz šim bijis ātrākais starts visā Windows vēsturē ar 270 miljoniem šo sistēmu izmantojošu aktīvu ierīču.
LiquidLoop™ dzesēšana sniedz klusu datora darbību, palielina veiktspēju un stabilitāti
Acer Switch Alpha 12 ir ideāli piemērots vietās, kur vēlams klusums – piemēram, tikšanās telpās, kopīgajos birojos, mācību klasēs un bibliotēkās. Klusā LiquidLoop dzesēšanas sistēma uztur Switch Alpha 12 stabilas temperatūras robežās un efektīvi darbojas bez ventilatora trokšņiem. Šī ierīce ir industrijas pirmais divi-vienā klēpjdators ar 6. paaudzes Intel Core procesoru, kas izmanto bezventilatora konstrukciju; šāda kombinācija dod sistēmas izcilo veiktspēju un 8 stundu akumulatora darbību visas dienas garumā.
Tā kā ventilatora šeit nav, LiquidLoop dzesēšanas sistēma dod arī lielāku uzticamību, jo Switch Alpha 12 nav nepieciešama vēdināšana, kuru var ietekmēt gaisa plūsmas problēmas un putekļu uzkrāšanās.

Daudzpusīga divi-vienā konstrukcija
Aprīkots ar Acer Active Pen, multifunkcionālu kājiņu un noņemamu klaviatūru, Switch Alpha 12 izmanto Continuum platformu, lai to burtiski jebkur varētu baudīt kā Windows 10 klēpjdatoru un arī kā planšetdatoru, bet ar pilnu personāldatora funkcionalitāti. Ir pieejamas divas klaviatūras izvēles iespējas: standarta un izgaismota klaviatūra uzlabotai efektivitātei vāja apgaismojuma vietās. Stabilā U-profila kājiņai piemīt pretslīdes konstrukcija, lai noturētu displeju stāvus, klientiem tam pieskaroties vai uz tā rakstot. To var plūstoši noregulēt jebkādā leņķī līdz pat 165 grādiem, padarot Switch Alpha 12 ērtu lietošanai uz galda, lidmašīnā vai klēpī. Kājiņai ir arī izturīgas eņģes, kas spēj paciest biežu leņķa regulāciju.
“Acer Switch Alpha 12 divi-vienā klēpjdators ar Windows 10 operētājsistēmu ļauj cilvēkiem izvēles iespēju izbaudīt izklaidi un produktivitāti vai nu ar klēpjdatoru, vai planšetdatoru ar pilnu personāldatora funkcionalitāti, kā arī ar pildspalvu,” sacīja Niks Pārkers (Nick Parker), korporatīvais viceprezidents OEM nodaļa, Microsoft Corp.: “Windows 10 var sniegt personiskāku datora pieredzi, atļaujot cilvēkiem no jauna rast produktivitāti un liekot dabiski un intuitīvi sajust pildspalvas izmantošanu ar šo divi-vienā datoru.”
Switch Alpha 12 ir elegants un moderns anodēta alumīnija korpuss. Otas triepienu stila reljefa apdare papildina šo dizainu, vienlaicīgi uzlabojot komfortu, ierīci transportējot.
Switch Alpha 12 pilnizmēra klaviatūra ir neticami plāna un viegla ar retinātiem taustiņiem. Tikai 5,85mm biezumā, šī klaviatūra tomēr nodrošina 1,4mm taustiņu iespiešanas dziļumu komforta un produktivitātes sniegšanai rakstot. Lielais skārienpaliktnis atbalsta ērtu un intuitīvu navigēšanu ar Precision Touchpad, kas atzīst Windows 10 žestus gludai, ātras reakcijas navigācijas izbaudīšanai. Klaviatūra pievienojas ar magnētisku eņģi, kas ir droša, ērti savienojama, un to pēc klienta izvēles iespējams noregulēt ergonomiskā leņķī. Aizvērtā veidā, kad klaviatūra ir planšetdatora virspusē, tā aizsargā ekrānu un nodrošina ērtu transportēšanu.
Klienti var displejā baudīt arī 10 punktu skārienkontroli un izmantot Acer papildus izvēles Active Pen pildspalvu intuitīvākai zīmēšanas un rakstīšanas pieredzei. Acer Active Pen pildspalvai piemīt augsta iztveršanas frekvence, kas minimizē aizturi plūstošai un precīzai darba pieredzei, plaukstas bloķēšanai un 256 līmeņu skārienjutībai.
Lielisks displejs
Switch Alpha 12 ir rezonējošs 12 collu skārienekrāns, kas ir ideāls izmērs ikvienam, kurš datorā rada, labo un bauda, atrodoties kustībā. Ar IPS tehnoloģiju(5), iespaidīgu 2160 x 1440 izšķirtspēju un atbalstu no Intel HD Graphics 520 klienti šai ekrānā patiešām baudīs dzīvas krāsas un dzidras attēla detaļas. Switch Alpha 12 tīmekļkamera – lieliska videokonferencēm un atmiņu iemūžināšanai – sniedz 1080p pilnas izšķirtspējas audio un videoierakstus. Turklāt Acer TrueHarmony augstas kvalitātes skaņas sistēmai ir divi uz priekšu vērsti skaļruņi, kas dod bagātu un visaptverošu audio baudījumu, lai papildinātu šī datora neatkārtojamo displeju.
Ideāli piemērots profesionāļiem; papildus izvēles dokstacija
Papildus tam, ka Switch Alpha 12 būs izcils divi-vienā personāldators mājas un skolas vajadzībām, tas būs pieejams arī Acer biznesa klientiem. Šī datora veiktspējas, daudzpusīgās konstrukcijas un elementu kombinācija ļauj biznesa un iestāžu klientiem risināt visus sava darba aspektus. To var izmantot kā tradicionālo klēpjdatoru konkrētam mērķim, kā displeju prezentācijām un arī kā planšetdatoru ar papildus izvēles pildspalvu ideju piezīmēšanai un skiču uzmetumiem. Bez tam, biznesa modeļi nāk komplektā ar integrētiem TPM moduļiem (Trusted Platform Modules – uzticami platformas moduļi), kas nāk kā standarta komplektācija ar Windows 10 Pro, sniedzot drošāku strādāšanu datorā jebkurā vidē.
Acer piedāvā papildus izvēles dokstacijas, lai paplašinātu Switch Alpha 12 iespējas. Klienti ar vienu vienīgu kabeli var pieslēgt savu Switch Alpha 12 Acer USB C-tipa dokstacijai, bez pūlēm to pārvēršot jaudīgā darbstacijā. Šī ērtā un kompaktā dokstacija iespējo ātrdarbīgu video, audio un datu pārraidi, un ar vairāku displeju un ierīču sinhronu saslēgumu atbrīvo darba zonu no nekārtības. Tam ir arī visi pieslēgumi, kas nepieciešami biznesa klientam, ieskaitot DisplayPort, HDMI, divus USB 3.1 C-tipa portus un trīs USB A-tipa portus, kā arī audio ievadi mikrofonam un audio izvadi skaļruņiem.
Papildus izvēles Acer ProDock Wireless spēj nodrošināt vairākus klientus ar ātrdarbīgu 802.11ad bezvadu 4,6Gb/sek. datu pārraidi 60GHz joslā. Tas atbalsta gan 802.11ac, gan 802.11ad piekļuvi, kā arī daudzus portus, tai skaitā DisplayPort, HDMI, VGA un USB.
Plāna, viegla konstrukcija, kas ietver visu jaunāko tehnoloģiju
Acer Switch Alpha 12 dators ir ļoti plāns un viegls, izmēros tikai 292,1 (PL) x 201,4 (DZ) x 15,85 (A) mm (11,5 x 7,93 x 0,62 collas) un svarā tikai 1250 grami (2,76 mārciņas), kad planšetdators un klaviatūra ir kopā. Viens pats planšetdators augstumā (jeb biezumā) ir tikai 9,5MM (0,37 collas) un sver 900 gramus (1,98 mārciņas).
Switch Alpha 12 spēj dot pārpārēm atmiņas ar 128GB, 256GB vai 512GB cietvielu disku un var piekļūt papildu failiem caur MicroSDXC slotu. Ierīce tiks piedāvāta ar 4GB vai 8GB LPDDR3 SDRAM atmiņu.(3) Tam ir reversīvs USB 3.1 C-tipa ports līdz pat 5Gb/sek. ātrai datu pārraidei no pievienotajām perifērijas iekārtām, lai dalītos ar videofailiem un arī uzlādētu citas ierīces. Switch Alpha 12 pievienojas arī perifērijas iekārtam caur Bluetooth 4.0.
Ātrs dubultjoslas 2×2 MU-MIMO 802.11ac/a/b/g/n Wi-Fi savienojums Switch Alpha 12 datorā uztur klientus sasaistē ar līdz pat trīs reizēm ātrāku bezvadu savienojumu nekā ar 802.11n.(4)
Cenas un pieejamība
Acer Switch Alpha 12 būs pieejams Ziemeļamerikā jūnijā ar sākuma cenām no $599; EMEA reģionā maijā ar cenām, sākot no €699; un maijā arī Ķīnā ar cenām, sākot no ¥5999.
Precīza specifikācija, cenas un pieejamība atšķirsies atkarībā no vietējā reģiona. Lai noskaidrotu sīkāk par produktu specifikāciju un cenām attiecīgajos tirgos, lūdzu sazinieties ar sev tuvāko Acer biroju vai pilnvaroto mazumtirgotāju.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…