8. augusts, 2016

Acer prezentē TravelMate X3 piezīmjdatoru

Acer prezentēja savu jauno TravelMate X3 komerciālo piezīmjdatoru sēriju, kas izstrādāta mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un profesionāļiem, kas vēlas strādāt, nezaudējot stila izjūtu. Pirmais sērijas pārstāvis, 14-collu TravelMate X349, var lepoties ar modernu, slīpēta metāla dizainu, kas apvieno stilu ar vismodernāko tehnoloģiju. Tā dizains ir izstrādāts tiem, kas vēlas patiešām jaudīgu piezīmjdatoru, kas ir stilīgs un sniedz augstākās klases veiktspēju, portativitāti un drošību.  
Acer_TravelMate_X3_01
Izstrādāts produktivitātei kustībā
Iebūvēts slaidā alumīnija korpusā ar slīpēta metāla apdari, Acer TravelMate X349 ir izveidots, lai būtu īpaši portatīvs, sverot tikai 1,53 kg un esot plānāks par 18 mm (0,7 collas. Tam ir 6. paaudzes Intel® Core procesori, līdz 8GB DDR4 atmiņa un līdz 512GB SSD, kas nodrošina ne tikai izcilu veiktspēju, bet arī iespaidīgu akumulatora kalpošanas laiku līdz 10 stundām1 , lai atbalstītu produktivitāti kustībā, ārpus biroja sienām. TravelMate X349 tiek piegādāts ar Pro, nodrošinot spēcīgu drošību un produktivitātes būtiskos elementus biznesa vajadzībām.
Profesionāla līmeņa izmantojamība
TravelMate X349’s 14-collu displejs atbalsta Full HD izšķirtspēju (1920 x 1080) ar IPS tehnoloģiju, kas nodrošina kristāldzidru dokumentu un tīmekļa vietņu apskati ar platu apskates leņķi. Turklāt displejs nolokās par 180 grādiem, nostājoties pilnīgi plakanā stāvoklī, kas piemērots elastīga pielietojuma situācijām, piemēram, satura koplietošanai nelielas grupas diskusijās. TravelMate X349 var lepoties arī ar klaviatūru ar LED fona gaismu, lai lietotāji varētu turpināt darbu slikta apgaismojuma apstākļos lidmašīnās un vilcienos. Klaviatūra ar noapaļota kvadrāta formas chiclet-style taustiņiem nodrošina teicamu taktilo reakciju, atvieglojot precīzu drukāšanu, un platais augstas precizitātes skārienjutīgais panelis Precision Touchpad padara navigāciju ērtu un vienkāršu.
Acer_TravelMate_X3_02
Lietotājiem, kas regulāri sazinās ar tirgotājiem un partneriem, kas atrodas citviet, TravelMate X349 ir precīzi noregulēti skaļruņi un mikrofoni skaidrai un kvalitatīvai saziņai, kā arī 720p HDR kamera augstas kvalitātes video konferenču organizēšanai. Ātrai pievienošanai galda stacijai TravelMate X349 ir aprīkots arī ar USB C tipa portu savienojumam ar Acer USB C tipa staciju (tiek pārdota atsevišķi), lai savienotu līdz diviem 4K displejiem, vienlaicīgi nodrošinot jaudu un periferiālo savienojumu dažādību pa vienu kabeli.
Moderns programnodrošinājums un drošība
Papildus augstākās klases dizainam TravelMate X349 izstrādāts, lai pārsniegtu jebkuras gaidas, runājot par programnodrošinājumu un drošību. Integrēts pieskāriena pirkstu nospiedumu sensors sniedz atbalstu Windows Hello,  nodrošinot ātru un drošu pierakstīšanos, atslēdzot ierīci ar vienu pieskārienu. Tas ietver arī Trusted Platform Module (TPM) 2.0 mikroshēmu, kas uzlabo integritāti un nodrošina iekārtas līmeņa aizsardzību parolēm un kodu atslēgām. TravelMate X349 ir ražotāja ielādēts Acer ProShield Manager, drošības un pārvaldības rīku komplekts, lai aizsargātu sensitīvus datus, un Acer Office Manager, ļaujot IT profesionāļiem ātri izmantot drošības politikas un veikt ierīču uzraudzību no vienas vienkārši lietojamas saskarnes.
Cenas un pieejamība
TravelMate X349 būs pieejams EMEA septembrī, un tā sākumcena būs €649.
Prezīza specifikācija, cenas un pieejamība atšķirsies atkarībā no reģiona. Lai uzzinātu informāciju par pieejamību, produkta specifikācijām un cenām konkrētos tirgos, sazinieties ar tuvāko Acer biroju vai mazumtirgotāju, izmantojot www.acer.com.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda