Sākums Portatīvie datori Acer prezentē TravelMate X3 piezīmjdatoru

Acer prezentē TravelMate X3 piezīmjdatoru

3 minūtes lasīšanai

Acer prezentēja savu jauno TravelMate X3 komerciālo piezīmjdatoru sēriju, kas izstrādāta mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un profesionāļiem, kas vēlas strādāt, nezaudējot stila izjūtu. Pirmais sērijas pārstāvis, 14-collu TravelMate X349, var lepoties ar modernu, slīpēta metāla dizainu, kas apvieno stilu ar vismodernāko tehnoloģiju. Tā dizains ir izstrādāts tiem, kas vēlas patiešām jaudīgu piezīmjdatoru, kas ir stilīgs un sniedz augstākās klases veiktspēju, portativitāti un drošību.  
Acer_TravelMate_X3_01
Izstrādāts produktivitātei kustībā
Iebūvēts slaidā alumīnija korpusā ar slīpēta metāla apdari, Acer TravelMate X349 ir izveidots, lai būtu īpaši portatīvs, sverot tikai 1,53 kg un esot plānāks par 18 mm (0,7 collas. Tam ir 6. paaudzes Intel® Core procesori, līdz 8GB DDR4 atmiņa un līdz 512GB SSD, kas nodrošina ne tikai izcilu veiktspēju, bet arī iespaidīgu akumulatora kalpošanas laiku līdz 10 stundām1 , lai atbalstītu produktivitāti kustībā, ārpus biroja sienām. TravelMate X349 tiek piegādāts ar Windows 10 Pro, nodrošinot spēcīgu drošību un produktivitātes būtiskos elementus biznesa vajadzībām.
Profesionāla līmeņa izmantojamība
TravelMate X349’s 14-collu displejs atbalsta Full HD izšķirtspēju (1920 x 1080) ar IPS tehnoloģiju, kas nodrošina kristāldzidru dokumentu un tīmekļa vietņu apskati ar platu apskates leņķi. Turklāt displejs nolokās par 180 grādiem, nostājoties pilnīgi plakanā stāvoklī, kas piemērots elastīga pielietojuma situācijām, piemēram, satura koplietošanai nelielas grupas diskusijās. TravelMate X349 var lepoties arī ar klaviatūru ar LED fona gaismu, lai lietotāji varētu turpināt darbu slikta apgaismojuma apstākļos lidmašīnās un vilcienos. Klaviatūra ar noapaļota kvadrāta formas chiclet-style taustiņiem nodrošina teicamu taktilo reakciju, atvieglojot precīzu drukāšanu, un platais augstas precizitātes skārienjutīgais panelis Precision Touchpad padara navigāciju ērtu un vienkāršu.
Acer_TravelMate_X3_02
Lietotājiem, kas regulāri sazinās ar tirgotājiem un partneriem, kas atrodas citviet, TravelMate X349 ir precīzi noregulēti skaļruņi un mikrofoni skaidrai un kvalitatīvai saziņai, kā arī 720p HDR kamera augstas kvalitātes video konferenču organizēšanai. Ātrai pievienošanai galda stacijai TravelMate X349 ir aprīkots arī ar USB C tipa portu savienojumam ar Acer USB C tipa staciju (tiek pārdota atsevišķi), lai savienotu līdz diviem 4K displejiem, vienlaicīgi nodrošinot jaudu un periferiālo savienojumu dažādību pa vienu kabeli.
Moderns programnodrošinājums un drošība
Papildus augstākās klases dizainam TravelMate X349 izstrādāts, lai pārsniegtu jebkuras gaidas, runājot par programnodrošinājumu un drošību. Integrēts pieskāriena pirkstu nospiedumu sensors sniedz atbalstu Windows Hello,  nodrošinot ātru un drošu pierakstīšanos, atslēdzot ierīci ar vienu pieskārienu. Tas ietver arī Trusted Platform Module (TPM) 2.0 mikroshēmu, kas uzlabo platformas integritāti un nodrošina iekārtas līmeņa aizsardzību parolēm un kodu atslēgām. TravelMate X349 ir ražotāja ielādēts Acer ProShield Manager, drošības un pārvaldības rīku komplekts, lai aizsargātu sensitīvus datus, un Acer Office Manager, ļaujot IT profesionāļiem ātri izmantot drošības politikas un veikt ierīču uzraudzību no vienas vienkārši lietojamas saskarnes.
Cenas un pieejamība
TravelMate X349 būs pieejams EMEA septembrī, un tā sākumcena būs €649.
Prezīza specifikācija, cenas un pieejamība atšķirsies atkarībā no reģiona. Lai uzzinātu informāciju par pieejamību, produkta specifikācijām un cenām konkrētos tirgos, sazinieties ar tuvāko Acer biroju vai mazumtirgotāju, izmantojot www.acer.com.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…