22. jūnijs, 2011

Akcija pret stūrēšanu reibumā Drošāk baudīt dzīvi skaidrā!

sture skaidra akcija

Principā divos vārdos tas būtu nosaucams – “stūrē skaidrā”. Par iemesliem domāju, ka nav jāskaidro. Ir mums bijuši asiņainie . Ir bijušas daudz auto avārijas. Taču šķiet, ka tas nevienu netraucē turpināt braukt apreibinošo vielu ietekmē tālāk – šajās brīvdienās vien noķerti 112 tā saucamie dzērājšoferi. Un tas ir iemesls, kapēc Jāņos sola vērienīgus Ceļu policijas reidus

Atgādinām, ka pirmsjāņu un Līgo svētku laikā uz ceļiem aktīvi darbosies Ceļu policija. Savukārt Statoil degvielas uzpildes stacijās pirmssvētku dienās tiks dalīts kampaņas suvenīrs – atslēgu piekariņš, tādējādi stiprinot kampaņas ideju – stūrē skaidrā!

Ja godīgi, tad arī pagājušo gad par šito vāvuļoja ilgi un dikti. Sanāca toreiz visus svētkus pavadīt pie stūres. Piedzīvojumi un jautrības bija dažādas, taču nevienu ceļu policijas ekipāžu toreiz neredzēju, kaut arī izbraukāju krustu šķērsu gandrīz visu vidzemi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=kwgQ0IxI-3c&w=440&h=360]
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.