7. jūnijs, 2016

Apple publicē risinājumu, kā tikt vaļā no 13 collu Retina MacBook Pro datoru "uzkāršanās"

Kopš OS X 10.11.4 jauninājuma izlaišanas martā lielu daļu 13 collu Retina klēpjdatoru īpašniekus vajāja problēmas ar datora uzkāršanos.
MacBook-Pro-with-OS-X-Mavericks-640x393
Ņemot vērā daudzās lietotāju sūdzības atbalsta forumā, tehnoloģiju gigants beidzot publicējis risinājumu. Tiek ziņots, ka lietotāji ar problēmu saskārās, cenšoties palaist OS X iebūvēto Safari tīmekļa pārlūku. Apple norāda, ka problēmas skarto datoru īpašniekiem jāatjaunina savu ierīču uz OS X 10.11.5 versiju, kā arī jāuzinstalē jaunākā Adobe versija.
Jāpiezīmē, ka pēdējā laikā Apple diezgan regulāri vajā dažādas programmatūras kļūmes.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Apple Funboy
Apple Funboy - 7. jūnijs, 2016 Atbildēt

Apple nekad nekarās, kā Jūs tā varat runāt! Kārās visādi androidi un windowsi!

Avatar for jā
- 7. jūnijs, 2016 Atbildēt

Pirms gadiem n bija viņi muļķu droši…bet tagad dzīšanās pēc peļņas atstāj robus kvalitātē.

Avatar for Tas pats Jānis
Tas pats Jānis - 8. jūnijs, 2016 Atbildēt

Risinājums ir – pārdodot…

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda