Sākums arhivs Astrālā ceļošana – tehnika iesācējiem

Astrālā ceļošana – tehnika iesācējiem

4 minūtes lasīšanai
astral

Trīs galvenie signāli, kuri Jūs brīdina par to, ka esat jau praktiski astrālajā plānā.

Ja Jums nekad iepriekš nav bijusi “AP” pieredze, tad ir ļoti grūti noteikt un saprast, cik tuvu jūs esat atdalīšanās procesam.

Kas jums ir jādara?, ir jāatpazīst signāli, kurus varat uztvert kā ceļa zīmes, pēc kurām varat vadīties, un noteikt to, cik jums vēl nedaudz ir palicis, lai atdalītos.

1 – Miega paralīzes vilnis

2 – Pirms atdalīšanās skaņas

3 – Vibrācijas

4 – Šūpošanās, slīdēšana

Šīs sajūtas norāda uz to, ka jūs jau sākat atdalīšanās procesu.

Šeit būs dažas tehnikas ar kurām vajadzētu nodarboties iesācējam.

***Iesācējiem pats labākais laiks ir “Pamošanās brīdis”

Katru reizi, kad jūs pamostaties, nav svarīgi, vai pēc nakts, vai dienas laikā, vai vēl savādāk, faktiski 30 sekundes līdz 1 minūtei jūs vēl atrodaties vai nu astrālajā fāzē, vai arī gandrīz tur.

Pietiekami, lai saprastu to, ka apmēram minūti pēc pamošanās durvis uz astrālo plānu vēl ir vaļā, un šis brīdis ir jāizmanto.

Pirmais, kas Tev ir jāizdara uzreiz pēc pamošanās, ir: neaizdomājoties, kā, ***iziet arā no ķermeņa, vienkārši —– iztēloties, ka pieceļamies no gultas, izveļamies, izlidojam vai kā savādāk, neaizdomājoties, kā to darīsim. To visu vajag censties sajust ar savu ķermeni, nesasprindzinot nevienu muskuli, —- tikai sajust to, ka patiešām tas notiek.

Daudzi ir teikuši, ka tas nevar būt tik vienkārši, pamosties un iziet no ķermeņa, ka par tām lietām raksta daudz grāmatas un tā tālāk, bet kurš to ir mēģinājis.

Pat, ja Tu nezini, ko darīt tālāk, tad katra 10 pamošanās būs efektīga, un tu jau būsi “tur”, nākamais jautājums ir par to kā tur noturēties, bet tā būs jau cita tēma.

Ja Tev neizdevās uzreiz iziet no ķermeņa 3-5 sekundes, tad minūtes laikā mēģiniet izmantot citas tehnikas

Piemēram – “griešanās”. Tu centies *** iztēloties ***, ka griezies apkārt ap savu asi, ja no 3-5 sekundēm griešanās izdodas un pastiprinās, tad atkal Tu centies atdalīties, ja griešanās nav notikusi, tad uzreiz sākam izmantot citu tehniku.

Piemēram, sākam sadzirdēt trokšņus savās galvās, balsis, skaņas utt., ja *** 3-5 sekunžu laikā skaņas parādās, tad tu viņas pastiprini un atkal sāc atdalīties. Bet, ja ***3-5 sekunžu laikā skaņas nebija, tad atkal pārejam uz nākamo tehniku.

Piemēram, “attēlu parādīšanos”, kad cenšamies saskatīt ar aizvērtām acīm kādus attēlus, bildes, vai vai jebko citu, ja Tev izdodas kaut ko saskatīt, tad cenšamies saskatīt redzamajā vairāk sīkākas detaļas un precīzāku attēlu, kamēr tas paliek jau ļoti reālistisks, un Tu atkal centies atdalīties.

Ja to 3-5 sekunžu laikā attēli neparādījās, tad atkal sākam visu no jaunu, cenšamies velties, lidot, izkāpt no gultas. Izkāpt neizdevās, tad atkal cenšamies sākt griezties, ja neizdevās, tad skaņas, attēli, un tā mēs to turpiniet apmēram minūti.

Un, ja nu kāda no tehnikām nostrādā, tad mēs tai ļaujamies *** un cenšamies iziet astrālī. Ja minūtes laikā nekas nesanāk, tas nekas, aizmigsi, pamodīsies, un atkal mēģināsi visas tehnikas pēc kārtas.

Viens no noteikumiem ir nedomāt ko un kādu tehniku tu darīsi, vienkārši kas ienāk galvā, velies, saklausi skaņas, saskati attēlus, secībai nav nekādas nozīmes, galvenais ir neatkāpties un mēģināt vēlreiz to 1 minūti, tad liekamies atkal gulēt, un pieceļoties uzreiz pirmo ko dariet ir, sākam izmantot visas tehnikas, varbūt jau pie pirmās reizes jums izdosies iziet.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…