15. novembris, 2010

Atskats uz Jumpravas koncertu Multiklubā

jumprava

Grupa “Jumprava” tika nodibināta 1984.gadā un līdz ar izmaiņām sastāvā izgājusi cauri vairākiem daiļrades posmiem. Ja 80.gadu vidū publika sajūsminājās par naivo „Mākoni” vai romantisko „Par rozēm”, tad nākamajos albumos iepazīst grupas jaunās muzikālās šķautnes sintīpopa un romantiska roka krāsās:Prom no pilsētas”, „Tālu aizgāja”, „Sprādze”, „Šeit lejā”, „Ziemeļmeita”, „Zem diviem karogiem”, „Vīrs ar suni”, „Pa vējam” u.c. 1990.-1992.gadā „Mikrofona” aptaujā visus 3 gadus pēc kārtas uzvar tieši Jumpravas kompozīcijas: “Baltā”, “Peldētājs” un “Klusumā”.
Kopš 90.gadu beigām, kas iezīmē t.s. otro „Jumpravas” attīstības posmu jeb atdzimšanu, iznākuši 3 albumi, kas raksturo grupas dalībnieku jau citu, pieredzējušāku skatu uz lietām, procesiem un sajūtām.

Vēl tagad nevaru atgūties no šī koncerta. Paldies Ivo, kurš mani pierunāja doties uz šo pasākumu. Jāatzīstas, ka pēdējā laikā sevi pieķeru pie domas, ka esmu palicis vecs. Man vairs nepatīk klubu nakts dzīve ar trako mūziku, kā to var piedzīvot klubā Essential. Man vairāk ir iepatikušās tipiskās 30gadnieku atpūtas vietas kā piemēram Četri Balti Krekli. Patīkami, ka Multiklubs kaut uz vienu vakaru bija pārvērties par man tīkamu iestādi un savā ziņā atgadināja jau augtāk minētos “kreklus”. Pieaugušāka publika un pieaugšāka mūzika. Pati grupa, visu cieņu, protams, varēja nedaudz pacensties un savākties uz koncertu pamēģināt, lai nav tehniskās nebūšanas un domstarpības publikas priekšā. Taču neņemot to visu vērā koncerts bija izdevies! Grauba, kaut arī savām acīm, bija savā elementā un pārējie grupas dalībnieki daudz neatpalika. Žēl vienīgi, ka koncertā kaut kādu tehnisku nebūšanu dēļ ( fonogramma bija sačakarēta ) nebija nobaudāma dziesma ar nosaukumu “Nedaudz par viņu”. Grupa tā uzkurināja publiku, ka tā tika izsaukta uz skatuvi atkāroti trīs reizes! Bilžu galerija apskatāma šeit

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=w6Ihg9kykLc&fs=1&hl=en_US]
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda