12. septembris, 2011

Atšķirības starp sievietēm

pretty woman movie 01

Šis materiāls man pirms dažiem gadiem būtu ļoti noderējis. Tolaik vēl tikai maldījos savās domās un pieņēmumos par sievietēm. Pēc būtības jau šajā rakstiņā nav nekā jauna, taču tas apstiprināja manu šī brīža sapratni par sievietēm

1. Sieviete, kura pieprasa cieņu pret sevi, vēlas stabilas attiecības. Sieviete, kura ļauj tikt sveikā cauri vīrietim, kurš pret viņu izturas ar necieņu, kļūst par trofeju.

2. Sieviete, kura ģērbjas piemēroti — pienācīgi apsedzot savus jaukumus, tomēr izskatoties seksīgi —, ir nopietns variants.

Sieviete, kura ir pieticīgi un pārāk seksuāli ģērbusies, ir trofeja.

3.

Sieviete, kura neļauj vīrietim palaist rokas dejas laikā, ir nopietna kandidatūra.
Sieviete, kura dodas uz deju laukumu un dejo tik piedauzīgi, ka pat videodīva Katrīna Stefansa nosarktu, ir trofeja.

4. Sieviete, kura pieraksta vīrieša telefona numuru, bet nedod viņam savējo, ir nopietna. Sieviete, kura izdāļā savu mājas, darba un mobilā telefona numuru un e-pasta adresi vīriešiem, kas tikai izmaksājuši viņai dzērienu un pajautājuši, kā viņu vēlreiz satikt, ir trofeja.

5. Sieviete, kura spēj uzturēt pienācīgu, interesantu sarunu ar vīrieti un viņa māti, tiks vērtēta kā potenciālā dzīvesbiedre. Sieviete, kura bailēs trīc, iedomājoties par tikšanos ar vīrieša vecākiem, ir trofeja.

6. Sieviete, kura spēj ātri adaptēties jebkurā situācijā — gan skolas padomes sapulcē, gan valdes sēdē, gan restorānā vai sporta pasākumā —, ir nopietns variants. Sieviete, kura nespēj salikt kopā sakarīgu teikumu vai skaļi paziņo, ka viņai tas nemaz nav jāprot, ir trofeja.

7. Sieviete, kura zina, ka vēlas apprecēties, veidot ģimeni un audzināt bērnus, tiks uzskatīta par cienīgu kļūt par sievu. Sieviete, kurai nav plānu attiecībām, kas ilgst ilgāk par nedēļu, ir trofeja.

8. Sieviete, ar kuru mēs labprāt iepazīstinātu savus draugus un ģimeni, ir nopietns variants. Sieviete, kuru mēs par nedomājam iepazīstināt ar saviem draugiem un ģimeni, ir trofeja.

9. Sieviete, kura smaida un rūpējas par sevi, ir apmierināta ar savu dzīvi, ir sievas kandidatūra. Sieviete, kura nerūpējas par sevi, visu laiku staigā apkārt saskābusi un nekad nav ne ar ko apmierināta, un ne mirkli nekavējas, lai izgāztu savas sliktās emocijas uz citiem, ir trofeja.

10. Sieviete, kura izrāda prieku par visu, ko jūs darāt viņas labā, ir nopietns variants. Sieviete, kura izturas tā, it kā nekas nespētu viņu darīt laimīgu, ir trofeja.

11. Sieviete, kura ir uzticama, pretendē uz stabilām attiecībām.
Sieviete, kura vienmēr meklē nākamo labāko variantu, ir trofeja.

12. Sieviete, kura saprot, ka vīrietis vērtē sevi pēc tā, kas viņš ir, ko viņš dara un cik pelna, un kas apņemas pielāgot jūsu attiecības tā, lai vīrietim būtu vieglāk veidot savu biznesu, ir nopietns variants. Sieviete, kura pieprasa naudu un tur šo prasību kā zobenu virs vīrieša galvas, turklāt izturas nevērīgi pret vīrieša karjeru un naudu, ko viņš dod ģimenei, ir trofeja.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda