15. decembris, 2011

Daira CD KONKURSS – Kam negadās!

dairis plisu lacitis

Hip-hop izpildītājs, viens no apvienības “Kreisais Krasts” dibinātājiem Dairis Muižnieks šā gada 7.decembrī izdeva savu pirmo solo albumu – “Kam Negadās”. Dairis jau plašākai publikai ir pazīstams kā viens no hip-hop apvienības “Kreisais Krasts” dibinātājiem un projekta 383 dalībniekiem. Dairis Hip-hopu uz Tu jau uzrunā vairāk kā 10 gadus.Albums “Kam Negadās” ir ļoti muzikāls un katrs klausītājs varēs atrast savam garstāvoklim raksturīgu vēstijumu. Albumā piedalās vēl tādi hip-hopa pārstāvji, kā Kurts, Nātre, Pionieris un citi. Ierakstos arī piedalījošos tādi Latvijā sevi jau pierādījuši mākslinieki, kā Ralfs Eilands, basģitārists Valters Sprūdžs, Ansis Klintsons un Pēteris Upelnieks. Lielu artavu tieši albuma muzikālajam noformējumam devis jaunais un ļoti talantīgais producents Pēteris Upelnieks, ar kuru Dairim izveidojusies jau ļoti veiksmīga sadarbība ierakstot dziesmas “No Sirds” un “Tici Sev”. Vēl albuma producēšanā piedalījušies tādi producenti Traka Melodija, Pionieris. Pavisam albumā ir vairāk kā 20 kompozīciju.
Dairis savu pirmos CD vēlās dāvināt , tāpēc izsludina konkursu!
Iesūti savu stāstu (līdz 250 vārdiem) uz e-pastu: [email protected] līdz š.g. 27.decembrim.
Svarīgi, lai stāsta nobeigumā varētu teikt – “Kam negadās!”
6 interesantāko stāstu īpašniekiem dāvanā Daira jaunais CD (+ protams, autogrāfs).
Interesantākos stāstus izvēlēsies pats Dairis, tāpēc varbūt Tev palīdz paša Daira stāsts par šo “Kam negadās” tēmu:

“..Šos vārdus varu attiecināt uz sevi! Kādreiz laikā kā bailīgs zaķēns bēgu no kora, lai man nebūtu jādzied, tas man likās kaut kas nepatīkams un nepieņemams. Reiz mūzikas stundā bija jādzied ātra dziesmu, pat tagad viņu atceros, bet tad kad man viņu vajadzēja nodziedāt, es nevarēju viņu tik ātri nodziedāt un es tāds biju vienīgais no klases. Bet kam negadās.... un gadās man, ka savu dzīvi esmu saistījis ar to ko bērnībā patiešām negribēju un nevarēju ciest!..”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda