14. novembris, 2012

Divas dažādas dienasgrāmatas, kuri parāda pavisam atšķirīgu pasaules uzsaku

couple making out in office

Viņas dienasgrāmata:

Šovakar mans vīrs uzvedās dīvaini. Mums bija aiziet uz smalku restorānu romantiskās vakariņās. Šodien visu dienu kopā ar draudzenēm biju šopingā, tādēļ nedaudz nokavēju, taču viņš par to neizteica nekādas piezīmes. Sarunas diezko nevedās, tāpēc piedāvāju viņam aiziet uz kādu klusāku vietiņu, lai aprunātos. Viņš piekrita, taču viņš tik un tā bija kluss. Kad jautāju, kas pie vainas, viņš atbildēja:”Nekas, viss ir kārtībā. ” Jautāju vai es esmu vainīga pie tā ka viņš ir apvainojies. Viņš teica ka neesot apvainojies, un ka tam neesot nekāda sakara ar mani, un man par to nebūtu jāuztraucas. Mājupceļā es pateicu ka mī viņu. Viņš uzsmaidīja un turpināja vadīt . Es nespēju izskaidrot viņa uzvedību…nesaprotu, kādēļ viņš neteica ka mīl mani..Kad mēs nokļuvām mājās, man likās ka esmu viņu zaudējusi pavisai, tā itkā viņš ar mani vairs neko negribētu darīt kopā. Viņš klusi apsēdās un vienkārši skatījās . Viņš vēljoprojām izskatījās norobežojies un nelaimīgs. Beidzot pēc ilgi klusumā pavadītā laika, es nolēmu iet gulēt. Aptuveni pēc 15 minūtēm viņš arī nāca gulēt, bet vēljoprojām bija distancēts un atturīgs. Kad viņš aizmiga es sāku raudāt…es nezinu ko lai dara. Esmu gandrīz 100% pārliecināta ka viņš domā par kādu citu….mana dzīve ir ..

Viņa dienasgrāmata:

Nevarēju iedarbināt moci….vēljoprojām nesaprotu, kur pie velna tur ir problēma…itkā visu pārbaudīju, bet bez rezultātiem. Rīt uz servisu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.