Sākums arhivs Dokumentu un darbinieku kontrole – labāk ar EDUS sistēmas palīdzību!

Dokumentu un darbinieku kontrole – labāk ar EDUS sistēmas palīdzību!

5 minūtes lasīšanai
edus

Galvenais problēmas cēlonis ir tas, kā uzņēmēji ikdienas darbā piekopj jau morāli novecojušas metodes – viņi visu «patur galvā». Vai mēs esam nosūtījuši līgumu? Vai mūsu partneri ir atsūtījuši rēķinu? Rietumos manuālie darba procesi jau sen ir automatizēti. Šis arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mūsu uzņēmēji vienmēr izskatās norūpējušies, kamēr rietumnieki allaž ir smaidīgi un apmierināti. Mēs esam izstrādājuši modernu sistēmu, kuru bez jebkādas ironijas dēvējam par zālēm pret galvassāpēm, ko sagādā uzņēmējdarbība. Atšķirībā no Rietumu analogiem, mūsu sistēma ir pielāgota vietējā biznesa vajadzībām gan cenas, gan funkcionalitātes ziņā. Jaunā programma EDUS ir unikāla, jo tajā apkopotas trīs jebkura biznesa dzīvotspējas nodrošināšanai nepieciešamās lietas: dokumentu aprite (DMS), klientu attiecību vadība (CRM) un biznesa procesu vadība (ERP). Tā vietā, lai uzturētu esošos biznesa procesus, uzņēmējiem, ieviešot šo programmu, rodas iespēja vairāk pievērsties biznesa attīstībai, jo sistēma palīdz operatīvi atrisināt mūsdienu uzņēmumu darbības raksturīgākos problēmjautājumus – izlaisti uzdevumu izpildes grafiki, haoss dokumentācijā, nozīmīgu dokumentu nozaudēšana u.tml.
Nē – problēmām, jā – tehnoloģijām!
Šī programma īpaši nepieciešama uzņēmumiem, kuri pārvalda plašu filiāļu tīklu, kā arī starptautisku uzņēmumu pārstāvniecībām, kurās nepieciešams veikt stingru visu ar biznesa attīstību saistīto notikumu uzskaiti.
Kā nereti norāda dažādu uzņēmumu vadītāji, ja biznesā iesaistīti vairāk nekā pieci darbinieki, nepārdomāta iekšējā komunikācija un dokumentu aprite ik gadu var radīt zaudējumus vairāku desmitu tūkstošu latu apmērā. Vēl vairāk – šāds bizness prasa ievērojami vairāk laika, tādējādi miegam un atpūtai atvēlētie brīži kļūst aizvien īsāki.
EDUS sistēma palīdz nodrošināt efektīvu uzņēmuma darbinieku sadarbību un kontrolēt viņu darbu, kā arī veiksmīgi organizēt darbu ar klientiem un sadarbības partneriem. Ieviešot šo programmu, jūs ievērojami paātrināsiet visus biznesa procesus, kā arī varēsiet optimizēt resursus un paaugstināt biznesa rentabilitāti.Automātiska dokumentu strukturēšana un arhivēšana, atskaišu sastādīšana, analīzei nepieciešamo datu nodrošināšana, elektroniskā paraksta iespēja, sapulču plānotājs, īstenojamo uzdevumu uzskaite, ērts meklētājs, klientu sadarbības vēsture, iepirkumu kontrole, integrācija ar uzņēmuma datu bāzēm vai citu uzņēmumu mājas lapām – tā ir tikai neliela daļa šīs programmas iespēju. Tomēr viss iepriekš minētais, viennozīmīgi, paātrina lēmumu pieņemšanas procesu un dokumentu apriti uzņēmumā, kā arī samazina dokumentācijas apjomus un padara uzņēmuma darbību kvalitatīvāku, skaidrāku un caurspīdīgāku. EDUS sistēmas izstrādātājs – kompānija Softikom – ir parūpējies ne vien par dokumentu aprites, klientu attiecību un biznesa procesu vadības efektivizāciju, bet arī par to, lai programma būtu ērti un vienkārši lietojama. Tā atgādina intuitīvu intranetu, kas aprīkots ar funkcijām visiem dzīves gadījumiem. Piemēram, īpaši vadītāju ērtībai šeit ir pat poga «Кafija» – to nospiežot, sekretāra datora monitorā parādās atbilstošs ziņojums. Tāpat ir iespēja izveidot svētku un dzimšanas dienu sarakstu, darbiniekiem aktuālo kontaktu sarakstu u.tml. Savukārt, pateicoties interfeisam, programmas lietošana ir ļoti patīkama.
Tātad – piedāvājam nelielu kopsavilkumu par programmas EDUS daudzveidīgajām iespējām:
* Finansiāli EDUS ir izdevīgākā šāda veida programma, jo izstrādāta Latvijā, tālab tās lietošanai nav nepieciešama licence. Tāpat jums nav jāapmaksā starpnieku pakalpojumi, jo strādājat ar programmas izstrādātājiem – apskatiet cenrādi.
* Šai programmai raksturīgas neskaitāmas konfigurācijas iespējas, tādējādi to var ērti pielāgot tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām. Proti, lai veiksmīgi ieviestu jauno sistēmu, jums nav jāveic korekcijas sava biznesa vadības procesos.
* EDUS uzlabo un sinhronizē to biroju darbu, kuri atrodas vairāku stāvu vai pat vairāku desmitu tūkstošu kilometru attālumā viens no otra, jo šī programma ļauj izveidot un saglabāt vienotu dokumentu apriti un nodrošina iespēju saglabāt visu uzņēmuma dokumentāciju vienā vietā.
* Programma garantē uzņēmuma datu drošību, jo maksimāli samazina dokumentu nozaudēšanas un informācijas noplūšanas risku, turklāt katram uzņēmuma darbiniekam tiek piešķirts noteikts piekļuves līmenis programmai.
* Atšķirībā no citām līdzīgām programmām, kuru ieviešana prasa vairākus mēnešus, EDUS standarta konfigurāciju iespējams uzstādīt rekordīsā laikā – apmēram vienā nedēļā. Savukārt darbinieku apmācīšana programmas lietošanā prasa vien pāris stundas laika.
* Programmā EDUS apkopotas daudzas mūsdienu uzņēmuma veiksmīgas darbības un attīstības nodrošināšanai nepieciešamās funkcijas: kvalitatīva dokumentu aprites sistēma, intranets, resursu plānotājs, personāla vadības sistēma, iepirkumu vadības un kontroles sistēma, klientu un sadarbības partneru uzskaites sistēma u.c.
Vai pieļaujat iespēju, ka jūsu galvassāpes, pateicoties sistēmai EDUS, varētu pazust uz visiem laikiem? Piesakieties uz bezmaksas konsultāciju un jūsu uzņēmuma biznesa procesu optimizācijas iespēju bezmaksas analīzi!

Uzziniet vairāk mājas lapā edus.softikom.lv vai zvanot pa tālruni 67881740.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…