Sākums arhivs Dzīve pēc nāves.

Dzīve pēc nāves.

2 minūtes lasīšanai
life after death

Sanāca ar kādu gudru cilvēku aizrunāties par dzīvi pēc nāves. Sākām apmainīties domām par to, kas tad īsti notiek pēc nāves. Vai cilvēks reinkarnējas kā to māca austrumos? Vai cilvēks guļ nāves miegu gaidot pastaro tiesu kā to māca kristietība? Vai arī cilvēka gars sāk dzīvot citā dimensijā, citā garīgajā pakāpē, kas nav savietojama ar iepriekšējā garīgā pakāpiena izpratni ?
Man personīgi reinkarnācijas teorija nepatīk nemaz. Par to jau Visockis savās dziesmās paņirgājās teikdams, ka ja slikti uzvedīsies piedzimisi par koku. Arī neskaitāmas Holivudas filmas par to ir uzņemtas.
Viena dzīve, ko māca kristietība arī man ne visai patīk, jo sanāk ka dzīvojam tikai vienreiz un pēc tam viss.. kaut kā nelietderīgi. Cilvēkam jānodzīvo sava dzīve un pēc tās tiek izvērtēta viņa derība vai nederība mūžīgai dzīvībai. Taču, kā var izvērtēt cilvēka dzīvi, ja pat Bībelē ir atrodams pants kas norāda ka Dievs pats personīgi katram cilvēkam uz rokas liek zīmogu ar tā dzīves ceļu, kas arī dod informāciju hiromantiem. Vai tas tā tiešām ir ? Grūti spriest.

Latviešu valodā Bībles pants Ījaba 37:7 skan sekojoši
Tad Viņš piespiež cilvēku rokām kļūt bezdarbīgām, lai ikviens cilvēks izprastu Viņa rīcību.
bet krievu valodā pavisam savādāk. Iesaku izlasīt

Šajā ziņā scenārijs par citu pasauli, citu dimensiju šķiet interesantāks ar domu, ka atceros visu, kas piedzīvots pirms tam. Taču ja tā būtu vai mēs neatcerētos to, kas noticis pirms mūsu dzimšanas? Karā ziņā ir daudz jautājumu un gandrīz nevienas atbildes jo no tās saules vēl neviens nav atgriezies. Taču kaut kur mēs tomēr nonākam tas ir skaits, jo zinātniski ir pierādīts, ka nāves brīdī cilvēks kļūst par 21 gramu vieglāks

Baidoties no nāves vai nē, tā nenovēršami pienāk. Šajā brīdī cilvēka ķermenis kļūst tieši par 21 gramu vieglāks. Vai tā ir cilvēka dvēsele, kas pamet ķermeni?

Pilnu kristīgo versiju par dzīvi pēc nāves vari lasīt šeit

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…