27. decembris, 2009

Dzīvojam mēs interesantā laikā

Rigas Dome

dzirdams, kā starp atbildīgajiem balsojumiem Nils Ušakovs stāsta Ainaram Šleseram par dažādiem ēdieniem, kā arī vairākkārt lieto krievu valodas necenzēto leksiku, pieminot savus kolēģus, Rīgas Domes deputātus.

Šī negaidītā „izgāšanās” abiem Domes vadītājiem var dārgi izmaksāt, jo nolamātie deputāti apsver iespēju sūdzēt Nilu Ušakovu un Aināru Šleseru tiesā, kā arī pieprasīt abu atkāpšanos no amata.

Pēc notikušā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar preses sekretāres starpniecību atvainojas cilvēkiem, kurus aizskāruši viņa necenzētie izteikumi Rīgas domes sēdes laikā 17.decembrī. Ušakova preses sekretāre Anna Kononova aģentūrai LETA skaidroja, ka medijos atspoguļotais bija daļa no privātas sarunas starp viņu un blakussēdētāju un bija sekas nogurumam, kurš radies, dienas garumā vadot Rīgas domes sēdi apstākļos, kad opozīcijas deputāti centās nepamatoti novilcināt lēmumu projektu pieņemšanu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MQjgVzAHLX8&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1]
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.