31. maijs, 2019

Glabāsim savas paroles droši

bitwarden

Ikvienam ir nepieciešams paroļu pārvaldnieks, lai droši pārlūkotu tīmekli – tie ļauj jums iestatīt praktiski neatlaužamas paroles visiem jūsu tiešsaistes kontiem, kā arī saglabāt virkni citu sensitīvu datu, kas visi ir šifrēti un aizsargāti ar vienu galveno paroli.
Ja neesat apmierināts ar pašreizējo piedāvājumu vai meklējat atvērtā koda alternatīvu, skatiet 8bit Solutions LLC Bitwarden un Bitwarden mobilajam tālrunim.
Bitwarden piedāvā visaptverošu risinājumu paroļu pārvaldībai visās galvenajās darbvirsmas platformās (Windows, Mac un Linux), mobilajās ierīcēs (Android un iOS) un tīmekļa pārlūkprogrammās (Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera uc).

Runājot par funkcionalitāti, Bitwarden ir visas galvenās bāzes – tās funkciju kopums ir praktiski identisks konkurentiem, piemēram, LastPass, un tas iegūst papildpunktuss ar papildiespējām – labāki pārlūka papildinājumi, īpaši Firefox, kur LastPass vājums ir akūts.

Galvenā universālā lietotne ir visaptveroša, bet lietotājam draudzīga, ar līdzīgām un pazīstamām funkcijām visās mobilajās un darbvirsmas platformās. Savienojiet to ar attiecīgajiem pārlūkprogrammas papildinājumiem datorā, un tas ļauj viegli piekļūt sensitīvajiem datiem un citām saglabātajām lietām

Tiem, kas domā par tāda atvērtā pirmkoda projekta ilgtermiņa ilgtspēju, būtu jāaplūko tās apmaksātie līmeņi. Visas galvenās funkcijas ir bezmaksas, ieskaitot iespēju koplietot savu kontu ar vienu citu personu, bet jūs varat samaksāt nelielu naudas su,,u, lai koplietotu piecu ģimenes daļu tikai par $ 1 / mo, kas ietver neierobežotas kolekcijas, 1GB šifrētu failu glabāšanu un iespēju veikt pašapkalpošanos glabāt savu seifu par papildu drošību. Ir pieejami arī biznesa plāni, sākot no $ 5 / month (komandas) un $ 3 par lietotāju / mēnesi (Enterprise).

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda