Sākums arhivs Glābsim Latvijas labāko Radio DJ

Glābsim Latvijas labāko Radio DJ

1 minūtes lasīšanai
egons1

Egons Reiters (dzimis 1978. gada 15. janvārī) ir radio dīdžejs un ekspedīcijas "1000 jūdzes" veidotājs un dalībnieks. Kopš 1993. gada E. Reiters strādā radio. Sākotnēji viņš strādāja Radio Sigulda. Vēlāk strādājis Radio Easy FM (vēlāk Star FM), Radio Trīs. Kopš 2000. gada bija Radio SWH ētera personība. 2010. gadā ar draugiem un domubiedriem izveidoja Radio 101. Piedalījies ekspedīcijās "1000 jūdzes aiz Polārā loka", "1000 jūdzes Āfrikas tuksnesī", "1000 jūdzes Indijā", "1000 jūdzes Transilvānijā", "1000 jūdzes Mjanmā" un "1000 jūdzes Persijā".

Daudzi būs pamanījuši, ka Egona šī brīža raidījuma formāts ir diezgan neklausāms. Nebiju to pat īsti pamanījis. Pamanīju tikai to, ka es to vairs neklausos. Te kādu nakti noklausījos vienu ļoti nostaļģisku raidījuma ierkastu. Tas bija Egona Reitera pēdējais “Braucamais laiks” radio SWH ēterā. Zinu, ka tā ir sena vēsture, taču esmu nolēmis Jums to nodemonstrēt.

2010. gada 29. aprīlī pēdējo reizi Radio SWH ēterā izgāja Egons Reiters ar savu ikvakara programmu "Braucamais laiks". Grupa Egona atbalstītāju un draugu par godu šim mirklim sarīkoja atvadu sveicienu, turpat ārā pie radio ēkas kopīgi izpildot dziesmu "Piekūns skrien debesīs".

https://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F2673262&show_comments=true&auto_play=false&color=666633

Līdz ar to radās doma, ka vajadzētu manuprāt, Latvijas labākajam radio dj palīdzēt. Pastāstīt viņam to, ko mēs no viņa sagaidām. Tam esmu gatavs arī es. Un man ir pat dažas idejas. Taču ar tām es padalīšos nedaudz vēlāk. Kāds ir tavs uzdevums ? Man šķiet tu jau to saprati…. Padalies ar viņu ar domām un pārdomām. Tai skaitā ar idejām.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…