14. janvāris, 2010

Grūts uzdevums pamēģini atrisināt

einstein

ir teicis, ka šo uzdevumu 98% planētas iedzīvotāji nespēs atrisināt. Vai Jūs to varat? Atslēga ir tajā, ka ir jābūt pacietīgam un jāpievērš uzmanība detaļām.
Rindā ir piecas , katrai mājai ir sava atšķirīga krāsa. Katrā mājā dzīvo kāda atšķirīgas tautības persona. Katrs no viņiem dzer noteikta tipa dzērienu, smēķē noteikta tipa cigārus un uztur mājdzīvnieku. Neviens no mājas saimniekiem nedzer vienu un to pašu dzērienu, nesmēķē vienas un tās pašas firmas cigārus un neuztur vienādus mājdzīvniekus: 1. Anglis dzīvo sarkanā mājā. 2. Zviedram pieder suns. 3. Dānis dzer tēju. 4. Zaļā māja ir blakus pa kreisi no baltās mājas. 5. Zaļās mājas īpašnieks dzer kafiju. 6. Īpašnieks, kurš smēķē Pall Mall, uztur putnus. 7. Dzeltenās mājas īpašnieks smēķē Dunhill. 8. Īpašnieks, kurš dzīvo ējā mājā, dzer pienu. 9. Norvēģis dzīvo pirmajā mājā 10. Īpašnieks, kurš smēķē Blends, dzīvo blakus tam, kas uztur kaķus. 11. Īpašnieks, kurš uztur zirgus dzīvo blakus īpašniekam, kurš smēķē Dunhill. 12. Īpašnieks, kurš smēķē Bluemasters dzer alu. 13. Vācietis smēķē Prince. 14. Norvēģis dzīvo blakus zilajai mājai. 15. Īpašnieks, kurš smēķē Blends, dzīvo blakus tam, kurš dzer ūdeni. Jautājums, kuram pieder zivs? Atbildēt variet šeit pat komentāros vai pa epastu…

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.