1. septembris, 2009

Grūtups sāk kampaņu, lai mazinātu iedzīvotāju izceļošanu uz ārzemēm

Grutups galvena

Advokāts Andris Grūtups sācis sociālo kampaņu, kuras mērķis ir mazināt darbspējīgo Latvijas iedzīvotāju izceļošanu uz ārzemēm.

" lūdzu visiem Latvijas medijiem iesaistīties vienotā akcijā un darīt visu, lai apstādinātu darbspējīgo iedzīvotāju izceļošanu uz ārvalstīm. Jā, es saprotu, ka Latvijas iedzīvotāji man var pārmest, ka ir viegli runāt pacilātus lozungus... bet ko darīt cilvēkiem, kuri ir palikuši bez darba un iztikas līdzekļiem, kuri nespēj pabarot bērnus, izārstēt savus sirmos vecākus un kaut vai minimāli nodrošināt savu dzīvi? Es neesmu brīnumdaris, kurš ar vienu rokas mājienu izlabos neprofesionā politiķu tukšos solījumus uzņēmējiem, ka viss tiek darīts, lai palīdzētu uzņēmējiem radīt jaunas darba vietas,” - tā savā paziņojumā norāda Andris Grūtups.

Kampaņas veidotāji radījuši televīzijas klipu, kurā kāda ģimene spriež par došanos strādāt uz ārvalstīm, taču beigās strikti nolemj nekur nebraukt un savu zemi nevienam neatdot. Klipa noslēgumā uz ekrāna parādās uzraksts: "Te ir tava zeme! Un zeme ir tava valsts!"
Klipa autors ir Viktors Duks, tajā filmējušies aktieri Jānis Reinis un Leonarda Ķestere.

Andris Grūtups aicina sākt ar to, lai neteiktu bērniem, "ka jūs nemīlat šo valsti". "Nevajag vārdu "valsts" jaukt ar zema intelekta politiķiem un melīgiem ierēdņiem. Mūsu valsts ir zeme, kas ir mūsu Svētums... un tas ir pats svarīgākais," uzsver advokāts.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.