6. maijs, 2011

Hokejs Latvijā

rigas dinamo

Neesmu baigais hokeja eksperts, tikai vērotājs, taču savs viedoklis par visu šo man tomēr ir. Izskatās, ka hokejs Latvijā ir tikai mīts. Šī gada pasaules čempionāts parādīja, ka nekas labs nav. Znaroks ar savu slepenības politiku ir pilnībā izgāzies. Slēpa visu līdz pēdējam, radot noslēpumainības plīvuru, kas savā ziņā varētu radīt domu, ka nupat kaut kas būs. Klīst baumas, ka Znaroks vairs nevēlas pagarināt līgumu ar Lipmana vadīto Latvijas Hokeja federāciju. Un neviens nevar viņu vainot. Latvieši pret viņu šogad ir bijuši īpaši cūcīgi. Kaut vai pietiek.com radītais tizlais raksts, kurš parāda Znaroku kā totāli infantīlu kretīnu.

http://player

Arī paši spēlētaji ir izlaidušies līdz pēdējam. Kurš nu spēlēs, kurš nespēlēs. Baigās zvaigznes. Iespējams, ka “zvaigznes” pēc šī čempionāta, kur pat izdzīvošanas grupā ir jāpiedzīvo kaunpilnas sagrāves, Lipmans ar saviem cilvēkiem beidzot sāks domāt, ko darīt lietas labā. Dinamo Rīga izskatās, ka nav pietiekami, lai varētu savākt labu valsts izlasi. Izlasi, kura trenējas dažas nedēļas gadā kopā. Kaut gan Dinamo rindās lielākā daļa saspēlējas cauru gadu. Tad kur ir problēma? Masaļskis caurs kā siets? Neizskatās! Totāla neveiksme? Mēdz teikt, ka sliktam dejotājam visas kurpes spiež. Vai nav tā, ka citas izlases ir izpētījušas, kuri ir tie labākie spēlētaji un totāli nosegušas viņus. Nu būsim godīgi, latviešiem ir tikai daži sakarīgi vārtu guvēji. Varbūt būtu tikai ļoti noderīgi, ja latvieši uz kādu gadu izkristu no augstākās hokeja elites lai būtu iemesls saņemties?

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda