20. decembris, 2011

Jaunā gada svinību pasākums kultūras namā pie Labvēlīgā Tipa

jaungada sagaidisana pie ltipa 2011

Līksme, jautrība, pozitivas emocijas, draugi un populāru melodiju virpulis – tā īsumā varētu raksturot kultūras nama, kā moderni saka – formātu. Kultūras namā „Pie Labvēlīgā Tipa” būs dzirdamas gan latviešu, gan ārzemju pozitīvas, melodiskas un populāras mūzikas melodijas. Izklaidējošā programma piedāvās regulāras dzīvo grupu uzstāšanās un dažādus tematiskos pasākumus. Telpu interjerā atspoguļosies kultūras nama nosaukums, jo uz Raiņa bulvāri no Slokas būs parceļojis grupas “Labvēlīgais Tips” muzejs. Klubs atvērts vietā, kur savulaik darbojās viens no populārākajiem vai pat pats populārākais klubs Rīgā „Cita ”. Pēc tam astoņus gadus šajā vietā darbojušās dažādas citas nesaprotama rakstura iestādes. Tagad savu mājvietu tur radīs kultūras nams „Pie Labvēlīgā Tipa”, kas solās atdzīvināt veiksmes auru.
Ieeja klubā tiks kontrolēta ar face, dress un Da Vinči kodiem, kas mainīsies pēc gadalaikiem un mēness fāzem, tomēr viena lieta paliks nemainīga – KREŅĶI IENEST AIZLIEGTS!

Klubs atrodas Rīgā, Raiņa bulvārī 21
Galdiņu rezervācija un vērtīga – 26699911

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.