24. oktobris, 2011

Jaunais Tele2 tarifu plāns NR5

tele2 Medium

Pirms kāda laika jau rakstīju par akciju noķer pēdējo meteorītu un izteicu minējumu.

Vai nu vairs nekad nedos tik izdevīgu piedāvājumu, vai arī jaunais piedāvājums būs daudz izdevīgāks. Kā parasti atliek tikai nogaidīt.

Un pierādījās, ka man ir taisnība.

Tarifu Nr.5 ietver visu modernam cilvēkam nepieciešamo, kas mīl daudz sazināties, izmanto internetu telefonā un nevēlas tērēt laiku grupējot savus kontaktus pēc izmantotā operatora tīkla. Turklāt Tu droši varēsi komunicēt sev izdevīgākajā formā, jo tarifu plāns ietver vienādu skaitu minūšu un īsziņu. Tas viss tikai Ls 5 mēnesī.

Jaunajā piedāvājumā ietilpst

* 500 minūtes uz visiem tīkliem Latvijā
* 500 īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā
* 50 MB datu pārraide Latvijā

Savā ziņā šis ļoti atgādina Bites tarifu plānus, kuri darbojas jau no pavasara. Tapēc gribētos teikt, ka šis piedāvājums ir mazliet par vēlu. Interesanti, ka Latvijas Mobilais Telefons vēl aizvien klusē par šo jautājumu. Atbildes gājiens izpaliek. Secinājumi? Visdrīzāk, ka orandžais operators iztiek ar turīgajiem klientiem un par tā saucamajiem kapeiku pisējiem īpaši nesaspringst. Viņiem galu galā ir apgrauztais ābolītis

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda