19. septembris, 2011

Kā atpazīt seksuālu sievieti

zemene uz sievietes vedera

1. Jau no dzimšanas apzinās un novērtē savu seksualitāti. Sieviete, kas jūtas seksuāla, nepieciešama un gaidīta tāda arī būs.

2. Seksuālas sievietes mīl vīriešus un uzskata par labiem draugiem, turklāt patiesa simpātija pret vīriešiem ir viens no viņu pievilcības noslēpumiem.

3. Viņas mīl savu ķermeni un ir apmierinātas ar to, kā izskatās, atrodot savā savā ārienē tikai nenozīmīgus defektus. Sava personīgā ķermeņa mīlestība, iespējams, ir vēl viens seksualitātes noslēpums.

4. Viņas ir mierīgas seksa jautājumos un mīl seksu vairāk nekā parastas sievietes. Viņas domā par to vairāk un nodarbojas ar seksu biežāk nekā citi. Viņas ir apmierinātas ar savu seksuālo dzīvi.

5. Seksuālas sievietes izjūt orgasmu. Spēja sasniegt augstāko baudas punktu pozitīvi iespaido seksualitāti un to, kā sieviete reaģē uz vīrieti.

6. Seksuālas sievietes ir daudz liberālākas gultā (šo faktu vīrieši vienmēr paredzēja) un kļūst par seksa iniciatoriem vismaz pusē visu gadījumu.

7. Vīrieši saka, ka seksuālas sievietes ir labākas gultā. Bet viņi arī saka, ka pārāk skaistas sievietes gultā ne vienmēr uzvedas tikpat labi, kā viņu mazāk pievilcīgās draudzenes.

8. Sievietes parasti izjūt divu veidu fantāzijas – seksuālas un romantiskas. Seksuālas sievietes bieži izjūt romantiskas fantāzijas. Noskaidrots, ka romantisku romānu pielūdzējas ir seksuālākas un gūst lielāku baudu no seksa, nekā tās, kas tos nelasa.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda