Sākums arhivs Kā atpazīt seksuālu sievieti

Kā atpazīt seksuālu sievieti

1 minūtes lasīšanai
zemene uz sievietes vedera

1. Jau no dzimšanas apzinās un novērtē savu seksualitāti. Sieviete, kas jūtas seksuāla, nepieciešama un gaidīta tāda arī būs.

2. Seksuālas sievietes mīl vīriešus un uzskata par labiem , turklāt patiesa simpātija vīriešiem ir viens no viņu pievilcības noslēpumiem.

3. Viņas mīl savu ķermeni un ir apmierinātas ar to, kā izskatās, atrodot savā savā ārienē tikai nenozīmīgus defektus. Sava personīgā ķermeņa mīlestība, iespējams, ir vēl viens seksualitātes noslēpums.

4. Viņas ir mierīgas seksa jautājumos un mīl seksu vairāk nekā parastas sievietes. Viņas domā par to vairāk un nodarbojas ar seksu biežāk nekā citi. Viņas ir apmierinātas ar savu seksuālo dzīvi.

5. Seksuālas sievietes izjūt orgasmu. Spēja sasniegt augstāko baudas punktu pozitīvi iespaido seksualitāti un to, kā sieviete reaģē uz vīrieti.

6. Seksuālas sievietes ir daudz liberālākas gultā (šo faktu vīrieši vienmēr paredzēja) un kļūst par seksa iniciatoriem vismaz pusē visu gadījumu.

7. Vīrieši saka, ka seksuālas sievietes ir labākas gultā. Bet viņi arī saka, ka pārāk skaistas sievietes gultā ne vienmēr uzvedas tikpat labi, kā viņu mazāk pievilcīgās draudzenes.

8. Sievietes parasti izjūt divu veidu fantāzijas – seksuālas un romantiskas. Seksuālas sievietes bieži izjūt romantiskas fantāzijas. Noskaidrots, ka romantisku romānu pielūdzējas ir seksuālākas un gūst lielāku baudu no seksa, nekā tās, kas tos nelasa.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tele2 līdz 2025. gadam pakāpeniski atteiksies no 3G tehnoloģijas

Multipakalpojumu uzņēmums “tele2” līdz 2025. gadam plāno pakāpeniski atteikties no 3G tehn…