19. septembris, 2011

Kā atpazīt seksuālu sievieti

zemene uz sievietes vedera

1. Jau no dzimšanas apzinās un novērtē savu seksualitāti. Sieviete, kas jūtas seksuāla, nepieciešama un gaidīta tāda arī būs.

2. Seksuālas sievietes mīl vīriešus un uzskata par labiem draugiem, turklāt patiesa simpātija vīriešiem ir viens no viņu pievilcības noslēpumiem.

3. Viņas mīl savu ķermeni un ir apmierinātas ar to, kā izskatās, atrodot savā savā ārienē tikai nenozīmīgus defektus. Sava personīgā ķermeņa mīlestība, iespējams, ir vēl viens seksualitātes noslēpums.

4. Viņas ir mierīgas seksa jautājumos un mīl seksu vairāk nekā parastas sievietes. Viņas domā par to vairāk un nodarbojas ar seksu biežāk nekā citi. Viņas ir apmierinātas ar savu seksuālo dzīvi.

5. Seksuālas sievietes izjūt orgasmu. Spēja sasniegt augstāko baudas punktu pozitīvi iespaido seksualitāti un to, kā sieviete reaģē uz vīrieti.

6. Seksuālas sievietes ir daudz liberālākas gultā (šo faktu vīrieši vienmēr paredzēja) un kļūst par seksa iniciatoriem vismaz pusē visu gadījumu.

7. Vīrieši saka, ka seksuālas sievietes ir labākas gultā. Bet viņi arī saka, ka pārāk skaistas sievietes gultā ne vienmēr uzvedas tikpat labi, kā viņu mazāk pievilcīgās draudzenes.

8. Sievietes parasti izjūt divu veidu fantāzijas – seksuālas un romantiskas. Seksuālas sievietes bieži izjūt romantiskas fantāzijas. Noskaidrots, ka romantisku romānu pielūdzējas ir seksuālākas un gūst lielāku baudu no seksa, nekā tās, kas tos nelasa.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda