Sākums arhivs Kāda interesanta palīdzības dienesta sarakste ar gala lietotāju

Kāda interesanta palīdzības dienesta sarakste ar gala lietotāju

6 minūtes lasīšanai
help button 1hjp

USER
Labdien,
Kad mēģinu saņemt vēstuli savā epastkastītē (man ir programma Thunderbird), man tiek pieprasīts ievadīt paroli. Kāda parole man ir jāievada? Vai tā pati, kuru ievadu, ielogojoties šeit. To jau mēģināju, bet tas tika noraidīts. Rezultātā es nevaru saņemt vēstules savā pastkastītē. Vēl varu nosūtīt, bet ne saņemt. Lūdzu, palīdziet atrisināt šo problēmu.
Juris
SUPPORT DEPT
Mums nav informācijas par to kāda ir Jūsu e-pasta parole.
Ja vēlaties, lai mēs nomainam Jūsu e-pasta kastītes paroli, lūdzu, norādiet šādu informāciju:
E-pasta adrese:
Jaunā parole:
USER
Labdien,
Ievadīju jauno paroli, taču visu laiku izlec logs, ka serveris mail.no.lv noraida pieeju, ka paroles sūtīšana ir bijusi bez panākumiem.
Tiešām nesaprotu, kas notiek. Kur nokļūst visas vēstules, kuras tiek rakstītas uz šo e pastu?
Lūdzu, palīdziet.
Juris
SUPPORT DEPT
Lūdzu, pārbaudiet vai izmantojat pareizo serveri:
mail.no.lv vai IP adrese: 195.244.128.71
Mēģiniet pieslēgties caur web interfeisu: http://mail.no.lv/
Ja tas izdodas – lūdzu, pārbaudiet vai esat pareizi ievadijis datus e-pasta pārlūkprogrammā.
Visas e-pasta vēstules, kas tiek adresētas uz pareizu e-pasta adresi nonāk e-pasta kastītē, e-pasta adreses, kas adresētas nepareizi, nonāk atpakaļ pie sūtītāja.
USER
Mēģināju pieslēgties web interfeisam. Pastkastītē iegāju, taču neviena vēstule tur nav ienākusi. Arī nosūtīt neko nevaru.
Kad mēģināju ieslēgt epasta pārlūkprogrammu, man izlec šāds lodziņš:
A secure connection to the server could not be established. Account: ‘mail.no.lv’, Server: ‘mail.no.lv’, Protocol: POP3, Port: 995, Secure(SSL): Yes, Error Number: 0x800CCC1A
Neko nesaprotu.
Ko man darīt tālāk?
SUPPORT DEPT
Mēģiniet izmantot nevis POP3 protokolu, kas vēstules lejupielādē jūsu datorā, bet gan IMAP (IMAP4) protokolu bez SSL, kas darbojas uz 143 porta.
Attiecīgais paziņojums norādīja, ka Jūsu e-pasta programma nevar strādāt ar drošo savienojumu.
USER
Thunderbirdaa nomainīju uz IMAP protokolu. Joprojām neredzu ienākam nevienu vēstuli. Arī nosūtot vēstuli, man izlec logs “mail server mail.no.lv is not an IMAP4 mail.server. Tomēr vēstule tiek aizsūtīta, taču visu laiku strādā lodziņš kurš saka ka kopē mesidžu uz sent folder.
Kad gribu vēl kaut ko darīt, man pieprasa ievadīt paroli, kuru arī ievadu, taču tā tiek noraidīta. Citiem vārdiem, galīgs sviests.
USER
Lūdzu, palīdziet atrisināt tās problēmas par kurām visu laiku rakstu. Atklāti sakot, ar iepriekšējo servera sniedzēju mums nekas nebija šādas problēmas.
Mana jaunā parole, kuru man piešķīrāt netiek akceptēta. Joprojām neviena vēstule neienāk manā pastkastītē,, kaut arī visu esmu izdarījis kā jūs man likāt darīt.
SUPPORT DEPT
Ja varat pieslēgties caur web interfeisu – viss darbojas.
E-pasta servera programmatūra nav mainīta kopš 2006. gada, tādēļ, diezvai tā varētu būt servera programmas vaina
USER
Es jau jums vienreiz rakstīju, ka ieejot savā paskastītē caur Web interfeisu (http://mail.no.lv/WorldClient.dll?View=Main), joprojām es tur neatrodu nevienu,pilnīgi nevienu ienākošo vēstuli. Nupat mēģināju nosūtīt, pirmā vēstule it kā izdevās, taču adresāts to vēl nav saņēmis. sūtot otro un trešo vēstuli, vispār nekas nenotiek. Sviests.
Jūs neatbildējāt uz maniem jautājumiem par to, ka parole tiek noraidīta utt. Pilnīgs sviests
USER
Pārbaudes vēstules visu laiku sūtu caur Web interfeisu (no gmail.com). Agrāk man katru dienu dažādi cilvēki rakstīja vēstules un tās es vienmēr saņēmu. Tas bija līdz jūnijam. Vai tiešām vairs neviens tagad neraksta? Absurds.
Visu izdarīju kā likāt. Mēģinot nosūtīt e pastu no autluka, pastkastītes, nekas nenotiek, izlec šāds lodziņš
The connection to the server has failed. Account: ‘mail.no.lv’, Server: ‘mail.no.lv’, Protocol: SMTP, Port: 25, Secure(SSL): No, Socket Error: 10060, Error Number: 0x800CCC0E
Starp citu, mēģinot ielogoties caur WorldClient, man visu laiku saka, ka logon ir nepareizs. Vēl divas stundas atpakaļ nebija tādu problēmu. Nebeidzams stāsts …
USER
Starp citu agrāk man visas vēstules, kuras ienāca pastkastītē tika pāradresētas uz manu gmail pastkastīti.
SUPPORT DEPT
Paldies, ka precizējāt, ka jūsu sūtījumi tika pāradresēti uz gmail.com.
Izpētot Jūsu konta informāciju, saistībā ar pāradresēšanu, secinājām, ka uzstādot pāradresāciju ir ticis noņemts “Jā” no sadaļas “Saglabāt kopiju serverī”, kā rezultātā visi sūtījumi tika pāradresēti, bet netika saglabāti serverī.
USER
Labdien,
Patreiz inbox parādās man sūtītās vēstules. Taču nosūtīt vēstules man joprojām neizdodas. Es ieeju savā pastkastītē caur WorldClient internetā. Rakstītā vēstule vienkārši pazūd un neuzrādās, piemēram, kā Sent
SUPPORT DEPT
Visas nosūtītās vēstules parādās mapē “Sent”. Pārsūtītās vēstules netiek ievietotas mapē “Sent”. Vēstules var nesaglabāties mapē “Sent”, ja uzstādījumos ir norādīts, ka nav nepieciešams saglabāt nosūtītās vēstules.
Visas vēstules, kas tiek sūtītas no mūsu sistēmas tiek nodotas tieši saņēmējserverim, ja saņēmējs nav saņēmis šo vēstuli, problēma varētu būt saņēmējserverī.
USER
Joprojām sūtot vēstules no web interfeisa, piemēram, uz gmail.com, tās nesasniedz adresātu. Nosūtītās vēstules neparādās arī kā nosūtītas vēstules manā pastkastītē, kaut arī uzstādījumos ir norādīts, ka ir jāsaglabā nosūtītās vēstules. Manis rakstītās un nosūtītās vēstules vienkārši pazūd.
Arī jums rakstīju vēstuli uz [email protected] un tā neparādās kā nosūtīta. Iespējams, ka jūs arī to neesat saņēmuši.
SUPPORT DEPT
Lūdzu, ņemiet vērā, ka e-pasta adrese [email protected] neeksistē, tādēļ uz šo e-pastu vēstules nosūtīt nav iespējams.
USER
Pēdējie sūtījumi man ir bijuši šodien, 18 septembrī un neviens no viņiem neparādās kā nosūtīti. Tie vispār ir pazuduši – adresāts tos nav saņēmis un tie neparādās kā nosūtīti. Es atvainojos, ka visu laiku atkārtojos.
Jā, brīnumainā veidā 17. septembra viens no sūtījumiem (uzsveru, viens no daudzajiem sūtījumiem) parādās kā nosūtīts. Bet kur tad ir pārējie, kurus esmu sūtījis dažādiem adresātiem?
SUPPORT DEPT
Par cik Jums ir ieslēgta “Gramatikas pārbaude pirms sūtīšanas”, iespējams tāpēc jūsu vēstule nenosūtās, jo Jūs klikšķinat tikai vienu reizi uz “Send Now”.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…