2. jūnijs, 2010

Latvijā tiešām dzīvo dīvaini cilvēki

2006 scary movie 4 006

Saņēmu pārsūtītu vēstuli šodien ar kādu ļoti dīvainu tekstu. Lai neatklātu avotus teksts būs nedaudz rediģēts, tomēr ne tik daudz lai nevarētu saprast lietas būtību. Kā šito saprast un komentēt patiešām nezinu. Rodās jautājums, vai tur kāds tiek āzēts, vai arī tas viss notiek pa īstam.


Subject: FW: Labdien!Mēdiji izdzīvo no dzīvokļa ējās kaimiņu.
Message: Labdien!Ja man preteja maja dzivo mākslinieks X,tad varu apgalvot,ka viņš man izspiego dzīvokli,dezinformē,rīko ātros un organizē daudz citu dīvainību ,burtiski izdzīvo.Esmu konstatējis ,ka tiek lasītas domas un tamlīdzīgi.Tiek lietota smalka datu .Smalkāk nezinu.Vai jūs kaut ko par to nezināt un kā to novērst.Tiek arī izmantota .Nevaru klausīties medijus,jo tieku dezinformēts un kaitināts.Radio gan reti klausos,taču viņš ielaužās arī citos mēdijos.Ko darīt?Esmu sadomājis pat sūdzēties tiesā,jo nevaru pieļaut,ka nepārtraukti tieku izskaitļots un apskaitīts.Esmu pārliecināts,ka runāju nopietni.Par šo visu jau pirms pusgada rakstīju.Nekas nav mainījies.Gaidu atbildi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.