Sākums arhivs Liktenīgās sievietes

Liktenīgās sievietes

4 minūtes lasīšanai
pretty woman 1990 685x385

Lai arī cik vīrietis būtu pārliecināts par sevi savā pašpietiekamībā, egoismā un nepārvaramā vēlmē vaislot, tomēr kaut kur zem visas šīs bravurīgās ārienes un aiz simtiem, pašam sev apsolīto, krūtīm priekšā pielikto atslēgu, pukst sirds, kurai piemīt vēlme, pat teiktu, nepieciešamība pēc sievietes. Un nevis sievietes ķermeniskā tēla, bet gan Sievietes, kas ietver sevī visu to burvību ko vien Māte Daba ir spējusi dāvāt vīrietim.
Droši vien Jums, pirmā doma, kas iešāvās prātā, izlasot virsrakstu, bija par kādu fantastiska paskata sievieti, kuras seju nedaudz apvij apziņas dūmaka, jo kaut ko tik perfektu var izdomāt tikai pats. Jo vismaz man tā bija pirmā doma ?. Taču padomājot, tās skaistās sievietes, kuras nokāpušas no glancētiem žurnā vākiem nav un nekad nebūs liktenīgās. Jā viņas ir skaistas, jā viņas labi izskatās, jā viņām ir laba gaume, un jā, viņas var iekārot, bet viņas nebūs liktenīgās. Viņas var būt labas dzīves partneres, neaprakstāmas gultā, vienmēr un jebkurā sabiedrībā izdaiļos vīrieti, kas atradīsies viņai blakus, taču viņa nebūs liktenīgā. Nekad.
Kāda ir liktenīgā sieviete? Būs ļoti banāli, ja teikšu, ka katram tāda ir sava un citādāka. Taču tā arī ir. Viņa var būt liktenīga tikai vienam. Cits viņu, iespējams, pat uzskatīs par neglītu. Un to nevar izskaidrot, ar ko viņa noārda gadiem ilgi būvēto cietoksni. Taču tas sabrūk kā kāršu namiņš atstājot vienīgi pelnu plēksnītes, kas nosēžoties rada pelēku un glumu ceļu. Ceļu uz vīrieša sirdi.
Nekritīšu arī galējības, lai arī to nedaudz gribētos, un neteikšu, ka liktenīgās Sievietes vienmēr ir maza auguma īsiem tumšiem matiem un ar bezgaumīgām brillītēm. Taču mēdz būt arī tādas. Parasti (cik gan vulgāri no manas puses lietot šo vārdu runājot par liktenīgo Sievieti), šīs sievietes un no tādām, uz kuru skaties, un saproti, ka kaut kas tajā meitenē ir. Nu nav viņa super glīta, kur nu vēl skaista, nav viņai modeles augums, nav perfekti pieskaņots apģērbs gan pēc stila gan pēc krāsām, varbūt ir nedaudz neprecīzi (bezgaumīgi) lietota kosmētika, taču tāpat šī sieviete tevi saista atkal un atkal. Ik pēc brīža tu raidi skatienu viņas virzienā un ī saņem neviltotu smaidu. Un kas ir šajā sievietē tu tā arī nesapratīsi. Nekad.
Vēl viena interesanta nianse ir tā, ka šī sieviete nekad neienāk vīrieša dzīvē ar lielu blīkšķi, loģiska saprāta zaudējumiem, pamatu ļodzīšanos un jebkāda veida ierobežošanu. Dēļ šīs sievietes vīrietis nekad nebūs kā sapuvis sētas miets. Šī sieviete ieņem vietiņu blakus un iezogas sirdī pavisam nemanot. Viss notiek tik ļoti pakāpeniski un dabiski, ka vienu dienu tu pamodies un jau esi vectētiņš! Un jūsu kopīgie mazbērni skaita Ziemassvētu pantiņus, lai saņemtu opīša garšīgās bonbongas. Varbūt savas pieredzes trūkuma dēļ, bet varbūt, ka neviens cits to tā arī nav sapratis, bet es nezinu kā notiek ši savienošanās. No vienas puses vietā, kurā saplūst divas upes ūdens tek visstraujāk, rodas krāces, atvari, ūdens mutuļo un putojas, taču liktenīgā sieviete ieiet vīrieša mūžā bez tās lielās cīņas par sievietes sirdi. Dons Kihots necīnās ar vējdzirnavām vai ar milzu aitu baru. Nē, viss notiek tik sakārtoti, mierīgi un klusi, ka nereti vīrietis pats nepamana šīs apvienošanās sākumu vai beigas. Kaut gan kādas var būt beigas, ja tā ir tā liktenīgā sieviete? Šī savienošanās notiek mūža garumā.
Bet varbūt šī savienošanās nemaz nenotiek? Varbūt upes nesaplūst vienā, varbūt viņas plūst paralēli? Bet tik tuvu viena otrai, ka veidojas pat kopīga ekosistēma? Brīžiem tuvāk, brīziem tālāk, bet visu laiku līdzās. Varbūt šī savienība tieši tāpēc arī kļūst liktenīga, ka divi netop par vienu, bet paliek par diviem blakus! Blakus un vienā virzienā! Varbūt tur arī slēpjas atbilde uz jautājumu par liktenīgo sievieti!
Un tur nav svarīgs nedz izskats, nedz jebkādi citi ikdienišķie parametri ko mēs piemērojam jebkuram parnerim. Visa sāls ir dabas dotā iespēja diviem cilvēkiem skatīties vienā virzienā un būt blakus. Un kā to jūt divi cilvēki, kuri sastapušies, varbūt, pat pirmo reizi, es nezinu, droši vien tam ir kāds sakars ar spēju just nedaudz vairāk par fiziskiem kairinājumiem. Varbūt liktenīgo sievieti mums pasniedz liktenis?

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Notikuši modernizācijas darbi Tele2 tīklā

“Tele2”, īstenojot vērienīgus tīkla attīstības projektus, pēdējo divu gadu laikā palielinā…