14. novembris, 2012

Maca Saknes pulveris: Peru dabiskā Viagra.

Maca Powder 1

Dienvidamerikas valsts ir mājvieta daudziem vērtīgiem augiem, tai skaitā tur aug maca, leģendāra seksuālo funkciju stimulējoša sakne, kas radusies inku pastāvēšanas laikā. esmu dzirdējis par gadiem ilgi. To dēvē par “Peru žeņšeņu”, lai gan tam nav saistības ar žeņšeņu. Tomēr līdzīgi kā žeņšeņš, šis augs vairo spēku, enerģiju, izturību, libido un seksuālo funkciju, ļoti labvēlīgu veselību uzlabojošu kombināciju.
Lai izpētītu macas labvēlīgo iedarbību un saprastu nozīmi, kāda piemīt macai Peru kultūrā, mana sieva un es devāmies uz Peru, lai izpētītu macas izplatību. Šajā procesā mēs satikām maca pārdevējus, audzētājus un zinātniekus. Šis augs mūs ļoti ietekmēja, un tagad tas ir pieejams kā pārtikas piedeva veselīgas pārtikas veikalos.
Kas ir Maca?
Maca, Lepidium meyenii, ir viengadīgs augs, kas izveido īsam līdzīgu sakni. Maca sakne parasti tiek izžāvēta un uzglabāta, to viegli var uzglabāt septiņus gadus. Augu audzē Junina plato Peru Centrālajā augšzemē un to ļoti augstu vērtēja inki. Inku impērijas uzplaukuma laikā bija leģenda, ka inku karavīri lietoja maca pirms kaujas. Tas viņus būtu padarījis īpaši stiprus. Bet pēc pilsētu iekarošanas inku karavīriem bija aizliegts maca lietot, lai pasargātu iekaroto vietu sievietes no viņu spēcīgajiem seksuālajiem impulsiem. Tā apmēram pirms 500 gadiem Peru bija labi zināms, ka maca vairo spēku, libido un auglību.
Mūsdienās maca popularitāte ļoti pieaug, jo atklāj, ka šis augs tiešām pastiprina libido, seksuālo funkciju un vispārējo enerģiju. Platības, kas veltītas Peru maca audzēšanai palielinās katru gadu, lai apmierinātu pieprasījumu, un daudzi zinātnieku pievērsušies šīs saknes īpašību izpētei. Peru maca lieto gan vīriešiem, gan sievietēm, kas grib atsvaidzināt savu seksuālo dzīvi. ASV, Eiropā un Japānā maca saturošas pārtikas piedevas iegūst aizvien vairāk kvēlus piekritējus.
Kādas dabiskās maca sastāvdaļas rada tās izslavētās seksuālās funkcijas pastiprinošo efektu?
Dziļāka maca analīze, ko 1998.gadā vadīja Dr.Kun Ji Zeng un viņa kolēģi no PureWorld Botanicals, parādīja, ka maca satur aptuveni 10% proteīna, gandrīz 60% ogļhidrātu un dažādas taukskābes. Šīs sastāvdaļas ir parastas un nav nekas īpašs.
Bet šie arī atklāja divas grupas jauna veida sastāvdaļas – macamīdus un macaēnus. Domājams, ka šīs vielas ir tieši atbildīgas par maca seksuālo funkciju veicinošām spējām. Lai šo ideju pārbaudītu, pētnieki veica pētījumu sēriju ar kontrolētiem eksperimentiem ar dzīvniekiem, kuru rezultāti tika publicēti 2000.gada aprīlī medicīnas žurnālā “Urology”. Grauzēji, kas tika baroti ar MacaPure ekstraktu, kas satur macamīdus un macaēnus, izrādīja būtiski lielāku enerģiju un izturību. Dzīvniekiem arī pārsteidzoši pastiprinājās seksuālā aktivitāte, salīdzinot ar tiem dzīvniekiem, kurus ar maca nebaroja, vai salīdzinot ar tiem, kas saņēma mazāku daudzumu macamīdus un macaēnus.


Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.