14. janvāris, 2019

MMD laiž klajā Philips 241B7QGJEB – videi draudzīgāko monitoru pasaulē

Philips 241B7QGJEB 002

MMD, displeju speciālists un monitoru zīmola licences partneris paziņo par Philips 241B7QGJEB Full HD monitora izlaišanu. Šis 23,8 collu LCD monitors ir jauns etalons videi nekaitīgo monitoru tirgū, kas ekoloģiski domājošiem profesionāļiem piedāvā spēcīgu rīku, lai paaugstinātu veiktspēju darbā, vienlaikus cienot vidi. Papildus energoefektivitātei, pilnībā pārstrādājamam iepakojumam un vairāku starptautisko vides standartu ievērošanai Philips 241B7QGJEBpiedāvā lietotājiem pilnu augstas veiktspējas un viedo ergonomisko funkciju klāstu. Tas ietver Full HD un IPS tehnoloģijas, SmartImage, SmartContrast un SmartResponse, USB 3.0 standartu, integrētus skaļruņus un SmartErgo pamatni, kas kopā nodrošina pilnīgu komfortu un ērtības lietotājam.

Videi draudzīgākais monitors pasaulē

241B7QGJEB monitors atbalsta Philips ilgstošo apņemšanos nodrošināt ilgtspējību un nekaitēt videi. Videi nekaitīgākais monitors, kas jebkad radīts, tika īpaši izstrādāts tā, lai tam būtu vismazākā iespējamā ietekme uz vidi. Philips 241B7QGJEB sastāv no vieglas, 85% pēc patēriņa pārstrādātas plastmasas ar TCO Certified Edge un līdz ar to tā sastāvā nav pilnīgi nekādu bīstamu vielu, piemēram, svina, dzīvsudraba, halogēna un PVC/BFR. Turklāt visas plastmasas virsbūves daļas, metāla šasijas daļas un iepakojuma materiāli ir 100% atkārtoti pārstrādājami. Tādējādi šis Philips monitors atbalsta aprites ekonomiku, vienlaikus palīdzot ierobežot globālo resursu patēriņu un visas ar to saistītās transporta emisijas. Tā rezultātā Green Electronics padome piešķīra šim monitoram EPEAT ekomarķējuma sertifikātu, apliecinot tā videi nekaitīgo dizainu un veiktspēju.

Ilgtspējīgs ceļš uz produktivitāti

Profesionāļi visās nozarēs vēlas, lai ir tiem piemērotas, un  241B7QGJEB monitors ar augstāko veiktspēju papildus ilgtspējībai nodrošina kvalitāti un komfortu. Full HD izšķirtspēja un IPS panelis nozīmē ārkārtīgi skaidrus, detalizētus attēlus, kurus var apskatīt no gandrīz jebkura leņķa. Ļoti šaurs rāmis nodrošina vienkāršu vairāku displeju konfigurāciju, turpretī inovācijas, piemēram, SmartImage, SmartContrast un SmartResponse, garantē maksimālu attēla un kvalitāti. Tā kā ilgas darba stundas pie datora bieži vien ir ļoti nogurdinošas,  241B7QGJEB piedāvā efektīvus risinājumus, lai maksimāli palielinātu lietotāja ērtību. Tie ietver pretapžilbināšanas opciju, mazatstarojošu monitora virsmu, kā arī LowBlue režīmu un Flicker-Free (bez-mirgošanas) tehnoloģiju labākai attēlu vizualizācijai darba laikā, kā arī pilnībā regulējamu SmartErgo pamatni un VESA stiprinājumu, lai lietotāji varētu brīvi izvēlēties sev piemērotāko pozīciju.

Energoefektīvākais monitors pasaulē

Energoefektivitāte ir galvenais elements, lai nodrošinātu mazāku oglekļa emisiju, un arī šajā jomā  241B7QGJEB ir soli priekšā visiem pārējiem. Šis monitors ir aprīkots ar daudzām enerģijas taupīšanas tehnoloģijām, un tas nodrošina ievērojamu enerģijas samazinājumu – ieguvumu videi, kā arī lietotāju kabatām. Starp šīm augstas veiktspējas zema patēriņa tehnoloģijām ir PowerSensor, kas atpazīst lietotāja klātbūtni vai neesamību, izmantojot nekaitīgus infrasarkanos signālus, un automātiski samazina monitora spilgtumu. Šī inovācija vien sniedz 80% enerģijas izmaksu ietaupījumus. Taču ir kas vairāk – Philips 241B7QGJEB piedāvā arī jaunu, mazjaudas aizmugures apgaismojumu, kas nodrošina optimālu spilgtumu ar minimālu patēriņu; LightSensor tehnoloģiju, kas sajūt apkārtējo gaismu un automātiski pielāgo ekrāna spilgtumu; un Zero Power Switch, kas aptur latentās enerģijas patēriņu, kas var norisināties parastajos monitoros pat tad, ja tie ir izslēgti. Monitora patēriņš ir 11 vati, ko mēra ar EnergyStar 7.0 un A ++ enerģijas pakāpe vēl vairāk uzsver nepārspējamo Philips 241B7QGJEB energoefektivitāti.

ir apņēmies nodrošināt lietotājiem augstas veiktspējas tehnoloģijas, kas apvieno inovāciju ar ilgtspējību. Philips 241B7QGJEB ir ideāla izvēle profesionāļiem, kas vēlas atbildīgi uzlabot savu produktivitāti ekoloģiskā veidā”, vēsta MMD Europe Mārketinga un biznesa menedžmenta direktors Stefans Sommers (Stefan Sommer).

241B7QGJEB monitora debija paredzēta 2019. gada janvārī ar ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 229 EUR.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda