23. jūlijs, 2011

Multiklubs kļūst bēdīgi slavens

multiklubs

Dzintars visu mūžu dzīvojis Valmierā un mīl savu pilsētu, bet pēdējos četrus gadus, kopš nomainījis dzīvesvietu, vairs nespēj mierīgi gulēt. Tieši pretim Dzintara mājai atrodas divas populāras un iemīļotas izklaides vietas, spēļu zāle "Olympic Casino" un klubs "Multiklubs", kas, jo īpaši gada siltākajā laikā, pulcē ne vienu vien izklaides mīļotāju.Dzintars stāsta, ka naktīs tuvējo māju iedzīvotājiem gulēt nav iespējams. Skaļās kompānijas izklaides vietu priekšā ne vien skaļi trokšņojot, bet nereti sākot arī kautiņus, asfaltu dauzot pudeles un rīkojot citas nekārtības.Dzintars visādi mēģina cīnīties ar nemiera cēlājiem, un vīrietim šķiet, ka varas iestādes šajā cīniņā viņam palīdzīgu roku nesniedz, - vīrietis vērsies pat policijā, taču tur atbild, ka palīdzēt nevarot.

Jāsaka godīgi, Dzintars ir vai nu ļoti drosmīgs, vai arī ļoti stulbs. Zinot Valmieras publiku, jāsaka, ka viegla dzīve šo vīrieti turpmāk nesagaida. Pilsēta ir pārāk maza un klubs ir pārāk iecienīts. Kluba īpašnieki ir Valmierā ļoti labi zināmi , kuriem ir ļoti labas attiecības ar vadību. Par Dzintara aprakstīto situāciju, iespējams, ka tur ir sava daļa taisnības. Taču tikai daļa. Neticu, ka katras brīvdienas, pie tam visu laiku, autostāvvietā, kur nav nevienas sēžamvietas, ja neskaita kāds ilgstoši uzturētos un trokšņotu. Pieļauju, ka lielā baurošana varētu nākt no turpat esošā parka, bet tā jau tiešām nav kluba administrācijas problēma. Atliek tikai novēlēt Dzintaram tagad veiksmi, lai nesanāk baigais kašķis ar vietējiem “oligarhiem“.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.