5. augusts, 2010

Mūsdienu paradokss vēsturē!

love 21

.. Ir tas ,ka Mums ir augstākas mājas,bet zemāki mērķi,plašāki lielceļi,bet šaurāks skatījums uz lietām.
Mēs tērējam vairāk ,bet Mums pieder mazāk.
Mēs pērkam vairāk,bet priecājamies mazāk.
Mums ir lielākas mājas un mazākas ģimenes,vairāk sadzīves tehnikas,bet mazāk laika.
Mums ir vairāk zinātnisko grādu,bet mazāk vesalā saprāta,vairāk zināšanas,bet mazāk spriešanas spēju,vairāk ekspertu,tomēr vairāk problēmu,vairāk zāļu,bet mazāk veselības.
Mēdz dzeram pārāk daudz,smēķējam pārāk daudz,smejamies pārāk maz,braucam pārāk ātri,ejam gulēt pārāk vēlu,pieceļamies no rīta pārāk noguruši,lasām pārāk maz,skatāmies televizoru pārāk daudz un pārāk reti lūdzam Dievu.
Mēs esam daudzkāršojuši savus īpašumus,bet samazinājuši savas vērtības.
Mēs runājam pārāk daudz,mīlam pārāk reti un neieredzam pārāk bieži.
Mēs esam iemācijušies kā izdzīvot,bet nevis dzīvot,Mēs esam pievienojuši gadus dzīvei,nevis dzīvi gadiem.
Mēs esam veikuši ceļu uz Mēnesi un atpakaļ,bet Mums ir apgrūtinoši pāriet pāri ielai,lai satiktu jauno kaimiņu.
Šis ir dubultu ienākumu un vēl lielāku šķiršanos laiks,greznāku namīpašumu un izpostīto māju laiks.
Atcerieties: pavadiet kādu laiku ar saviem mīļajiem,jo viņi nebūs ar Jums mūžīgi.
Atcerieties: pasakiet laipnu vārdu kādam,kurš lūkojas uz Jums ar apbrīnu,jo šis mazais cilvēks drīz izaugs un nebūs Jūsu tuvumā.
Atcerieties: dāvāt apskāvienu kādam,kas ir Jūsu tuvumā,jo tas ir vienīgais dārgums,ko Jūs varat dāvināt no sirds un kas nemaksā ne centa.
Atcerieties: pateikt “Es Tevi mīlu” savam dzīves draugam un saviem mīļajiem,bet galvenais,tā arī domājiet!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda