4. augusts, 2011

Par Latvijas hokeja izlases galveno trenneri iecelts kanādietis

teds nolans

LHF Kirovs Lipmans vasaras sākumā bija devies uz , lai klātienē tiktos ar potenciālajiem trenera amata kandidātiem, risinātu pārrunas un iepazītos ar viņu programmām un skatu uz Latvijas hokeja izlasi. Šajā sakarībā tika izraudzīti 5 Latvijas hokeja izlases trenera amata kandidāti, no kuriem palika divi – Teds Nolans un Maiks Kīnans. Pēdējais sev zināmu apsvērumu dēļ nepieņēma LHF piedāvājumu. Līdz ar to trešdienas LHF ārkārtas valdes sēdē Latvijas hokeja izlases galvenā trenera amatā vienbalsīgi tika apstiprināts Kanādas speciālists Nolans, kurš augusta beigās ieradīsies Rīgā. 51 gadu vecajam Kanādas speciālistam ir liela pieredze trenera amatā. Viņš ir strādājis ar tādām Nacionālās hokeja (NHL) komandām kā Bufalo ”Sabres”, Ņujorkas ”Islanders”, Hartfordas ”Whalers” un Tampabejas ”Lighting”.

1996./1997. gada sezonā, būdams Bufalo ”Sabres” galvenais treneris, viņš saņēma Džeka Adamsa balvu (Jack Adams Awards).

Kopš 2009. gada Nolans ieņem nozīmīgu amatu (Vice President of Hockey Operations) Amerikas hokeja līgas (AHL) klubā Ročesteras ”Americans”.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.