4. novembris, 2009

Pinkfloyd Pulse

pinkfloyd pulse

Šovakar sapratu, ka pārāk sen neesmu skatījies šo fantastisko koncertu. Nedaudz sanāca dusmas uz cienījamo Ivaru Godmani, ka viņš savos apcerējumos par Eiropas savienības ikdienu izmanto Pink Floyd Shine on Your Crazy Diamonds. Katrā ziņā koncerts nereāli labs. Iesaku visiem, kas klausās ko vairāk par Eiropas Hitu Radio. Gaismas šovs ar lāzeriem vienkārši fantastisks. Un ja tā padomā, tam koncertam ir apmēram 15 gadi, un tomēr vismaz man tas ir vēl aizvien aktuāls.
Varbūt, ka kļūdos bet Prāta Vētra savā koncertturnejā 4 krasti izmantoja ļoti līdzīgu skatuvi ar ļoti līdzīgu skatuves noformējumu. Pat apalais bija skatuves ū. Baumu līmenī runā, ka šī skatuve tika nopirkta no roka leģēndām, jo tiem tā jau sen kā vairs nav vajadzīga.
.
Katrā ziņā pozitīvu lādiņu kādam laikam uzņēmu. Tas bija tas, kas nepieciešams. Varu pat pateitk vairāk. Ja Pinkfloyd vēl uzstātos es nežēlotu nekādu naudu lai tiktu uz viņu koncertu. Tas ir tā vērts. Skatoties šo es apskaužu cilvēkus kas tur toreiz bija.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.