Sākums arhivs Pirmā iepazīšanās ar Cardas kabeļiem

Pirmā iepazīšanās ar Cardas kabeļiem

2 minūtes lasīšanai
kabelis ar konektoru

Biju daudz dzirdējis par Cardas Audio, bet līdz šim nebija sanācis mājas apstākļos tuvāk iepazīties ar šiem slavenajiem izstrādājumiem. Tā nu sanāca, ka vasaras sākumā, Minhenes Hig End audio izstādē personīgi iepazinos ar George Cardas. Uzdevu dažus jautājumus par metāliem viņa kabeļos un spraudņos, par vada konstrukciju. Bija pārsteidzoši interesanta saruna ar cilvēku, kurš tiešām pārzina visu procesu, ir ļoti pārliecinošs un lepns par savas firmas izstrādājumiem un sasniegumiem. Ļoti iesaku palasīt Cardas Audio mājas lapas sadaļas:
http://www.cardas.com/content.php?area=insights

http://www.cardas.com/content.php?area=faqs

Tad nu salodējām 1,2 m garu starpbloku kabeļu pāri G Master reference , RCA spraudņi tika izvēlēti no tiem , kas bija pa rokai- Furutech FP-162 (http://servo.lv/ProductDetails.aspx?item_id=1099).
Pirmajā pieslēgšanā starp M2Tech Young DAC un Xindak pasīvo priekšpastiprinātāju, nomainot XLO Ultra 0.5 m nekādu ļoti lielu izmaiņu nebija- arī labi, vismaz ar 2,5 reizes garāku un daudz lētāku kabeli, skaņu nesabojāju. Nākošais eksperimenta upuris Audioquest King Kobra 1m. Te nu gan biju pārsteigts ne pa jokam- tik būtisku uzlabojumu, manā skatījumā, nebiju gaidījis. Galvenās izmaiņas notika vidējo un zemo frekvenču diapazonā, no klausīšanās viedokļa sieviešu vokāls pārvērtās no spilgta, detalizētu uz siltu samtainu, tai pat laikā nezūdot izšķirtspējai. Var teikt- skanējums zaudēja daļu “ciparisma”, kļuva daudz muzikālāks, komfortablāks.
Nākošais raunds-paklausījāmies uz Naim CD, Naim DAC, McIntosh integrālā+ Avalon, rezultāts ļoti līdzīgs. Tai pat laikā otra komplekta īpašniekam nepatika, ka bass palika ne tik artikulēts, nedaudz izsmērēts un vidus ne tik ciets, kā viņam tīk.
Secinājums- lai arī kabelis ražots PRO audio un ierakstu studiju vajadzībām, tas lieliski iederas jebkurā vidēja līmeņa audio sistēmā, jo sevišķi, ja patīk klausīties vokālu, klasisko un instrumentālo mūziku.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…