9. jūlijs, 2010

Policijas šefs atļāvis ātruma pārkāpējus «ķert no krūmiem»

frolkins

Piektdienas rītā policijas Prevencijas nodaļas Edmunds Zivtiņš pavēstīja, ka Voins ir parakstījs rīkojumu, kas nosaka, ka ceļu policistu prioritāte turpmāk būs ātruma kontrole uz autoceļiem. «Tas nozīmē, kas visiem iespējamajiem līdzekļiem mēs kontrolēsim ātrumu uz ceļiem – izmantosim netrafaretās automašīnas, atļauta arī ātruma mērīšana no slēpņa,» raidījumā «900 sekundes» atklāja Zivtiņš.

Patlaban lielākā slepkava uz ceļiem ir ātrums, kā arī automašīnu tehniskais stāvoklis. «Ļoti strikti vērsīsimies ātruma pārkāpējiem,» stāstīja Zivtiņš.

, mīļie, kas tā ir maucību ? Kurš stulbenis ir šito atļāvis ? piemēram pat netaisos apstāties ja mani ar zizli mēģinās apturēt kaut kāds lohs bez formas. Es personīgi pārstāvu cilvēku grupu, kas ātruma pārsniegšanu neuzskata par kaut kādu nenormālu noziegumu. Drīzāk būtu jāsēdina dzērājus nevis jātrenkā sportistus. Manuprāt vajadzētu poličiem atņemt radarus lai beidzot ko normālu sāk darīt. Regulējiet satiksmi! Ķeriet agresīvos braucējus pilsētu ielās. Ķeriet gājējus bez atstarotājiem! Ķeriet dzērājus nevis nodarboieties ar stulbībām. Nav jau nekā vieglāka, kā paņemt radaru un slēpties krūmos, pēc tam rakstīt protoklolus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.