Sākums arhivs Policijas šefs atļāvis ātruma pārkāpējus «ķert no krūmiem»

Policijas šefs atļāvis ātruma pārkāpējus «ķert no krūmiem»

1 minūtes lasīšanai
frolkins

Piektdienas rītā Valsts policijas Prevencijas nodaļas vadītājs Edmunds Zivtiņš pavēstīja, ka Voins ir parakstījs rīkojumu, kas nosaka, ka ceļu policistu prioritāte turpmāk būs ātruma kontrole uz autoceļiem. «Tas nozīmē, kas visiem iespējamajiem līdzekļiem mēs kontrolēsim ātrumu uz ceļiem – izmantosim netrafaretās automašīnas, atļauta arī ātruma mērīšana no slēpņa,» LNT raidījumā «900 sekundes» atklāja Zivtiņš.

Patlaban lielākā slepkava uz ceļiem ir ātrums, kā arī automašīnu tehniskais stāvoklis. «Ļoti strikti vērsīsimies pret ātruma pārkāpējiem,» stāstīja Zivtiņš.

Cilvēki, mīļie, kas tā ir maucību ? Kurš stulbenis ir šito atļāvis ? Es piemēram pat netaisos apstāties ja mani ar zizli mēģinās apturēt kaut kāds lohs bez formas. Es personīgi pārstāvu cilvēku grupu, kas ātruma pārsniegšanu neuzskata par kaut kādu nenormālu noziegumu. Drīzāk būtu jāsēdina dzērājus nevis jātrenkā sportistus. Manuprāt vajadzētu poličiem atņemt radarus lai beidzot ko normālu sāk darīt. Regulējiet satiksmi! Ķeriet agresīvos braucējus pilsētu ielās. Ķeriet gājējus bez atstarotājiem! Ķeriet dzērājus nevis nodarboieties ar stulbībām. Nav jau nekā vieglāka, kā paņemt radaru un slēpties krūmos, pēc tam rakstīt protoklolus.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…