Sākums arhivs Portāls VieglasSmiltis.lv

Portāls VieglasSmiltis.lv

1 minūtes lasīšanai
Vieglas smiltis

Portāls VieglasSmiltis.lv publisku darbību sācis 2012. gada janvārī. Tamlīdzīgu projektu pasaules mērogā ir daudz un to darbība ir mērāma gados, bet Latvijas internetam šis ir jauns formāts, kas apvieno:
– Piemiņas vietas aizgājējiem – šeit ikvienai personai var izveidot virtuālu piemiņas vietu – sev tuviem un mīļiem cilvēkiem, kā arī publiskām, pazīstamām un vēsturiskām personībām. Piemiņas vietas var izveidot ikviens portāla apmeklētājs un tas ir bezmaksas pakalpojums.
– Padomi grūtā brīdī – praktiska informāciju par rīcību sēru brīžos – par nepieciešami veicamajām darbībām, dokumentu noformēšanu, bēru organizēšanu utml.
– Informācija par kapsētām – portālā ir apkopota informācija par lielāko Latvijas pilsētu kapsētām un Latvijas novadu kapsētām, ar norādītu kontaktinformāciju, kā arī kapu svētku un svecīšu svētku datumiem. Plānots, ka laika gaitā šī informācija varētu aptvert visas strādājošās Latvijas kapsētas.
– Informācija par rituālo pakalpojumu sniedzējiem, šīs nozares un saistīto jomu uzņēmumiem.
– Portālā tiek publicēti tematiski raksti, informācija par piemiņas un atceres pasākumiem u.c.
Portāla forumā var apspriest jautājumus, kas skar augstākminētās tēmas – dalīties pieredzē un vaicāt pēc padoma. Aicinām portāla apmeklētājus aktīvi iesaistīties diskusijās.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…