13. februāris, 2012

Protesta mītiņš pret ACTA jau tūdaļ

acta protest riga

Šodien (13.02.2011) 13:00 pulcējamies alejā ī MK ( http://nn.lv/s7i ). 15:00 izklīstam. laikā netraucējam gājējiem un neizejam uz braucamās daļas. Neņemam līdzi nekādus ieročus, gāzes baloniņus, bruņuvestes, alkoholu. Nerakstam neko rupju vai naidu kurinošu uz plakātiem. Likums aizliedz arī aizsegt seju ar maskām. Joprojām ir vajadzīgi kārtības uzturētāji! Kārtības uzturētāju pienākums ir sekot, lai piketa laikā nenotiek nekārtības, ja ir nepieciešāms – saukt policiju, kā arī lūkot, lai policijas prasības (ja tādas būs) tiktu ievērotas. Tos, kas grib palīdzēt, lūdzu atsūtīt savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru uz [email protected], kā arī no 12:00 līdz 12:45 atnākt uz Indexcafe Brīvības ielā 32 (Sakta) lai saņemtu kārtības uzturētāja apliecību, skaistu sarkanu lentīti un instruktāžu. (Ja jau esi pierakstījies agrāk, arī jāatnāk)
Mums, cerams, būs megafons un varēs teikt runas. Ja kādam ir kas sakāms, lūdzam atnākt uz Index Cafe pie Saktas no 12:00 un pierakstīties, lai varam sastādīt programmu.

Ja rakstīsiet ko tviterī, lietojiet heštegus #pretACTA un #ACTA. Aicinām lietot arī Ustream., fotografēt un filmēt.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.