13. jūnijs, 2011

Radio 101 jubilejas svinības

radio101 1

21. jūnijā ar vērienīgām svinībām LMA Studentu klubā atzīmēs Radio 101 gada jubileju. Uzstāsies grupas Pienvedēja Piedzīvojumi, Latvian Blues Band un Dzelzs Vilks. Kā arī, protams, Radio 101 dīdžeji un Tuborg meitenes. Kopā ar Tuborg ballīte sāksies plkst. 22:00 un kopā ar Tuborg turpināsies līdz pat rītam.

Un tā kā dzimšanas diena vienmēr saistās ar novēlējumiem un dāvanām, tad līdz pat 21. jūnijam tev ir iespēja paust savu novēlējumu Radio 101, jo Radio 101, savukārt, parūpēsies par dāvanām jums.

Radio 101 mājas lapā ieraksti savu novēlējumu, un katru dienu Radio 101 dāvinās kādam festivā un koncertu biļetes, Radio 101 atribūtiku un citas vērtīgas . Bet 21. jūnijā no visiem, kuri būs izteikuši savu novēlējumu, izlozēs vienu, kurš iegūs divas lidojumu biļetes jebkurā virzienā turp un atpakaļ uz jebkuru galamērķi, kurp vien var aizlidot ar airBaltic

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.