Sākums Tehnoloģijas Revolut piedāvā nodarboties ar labdarību daudz vienkāršāk

Revolut piedāvā nodarboties ar labdarību daudz vienkāršāk

1 minūtes lasīšanai
revolutdonate1

Ziedošana labam mērķim ir patīkama. Toties sarežģītas reģistrācijas veidlapas, biedējošas saistības un kampaņu pārstāvji, kas vajā cilvēkus ielās, tādi gluži nav. Iepazīstieties — Revolut ziedojumi! Tā ir pavisam jauna funkcija, kas nodrošina iespēju ziedot tik, cik vēlaties un kad vēlaties, sūtot naudu tieši labajiem mērķiem bez jebkādām saistībām vai minimālajām summām.

Izvēlieties mērķi, ko labprāt atbalstītu, un pēc tam varat noapaļot savus kartes maksājumus un ziedot šim mērķim atlikušo sīknaudu. Tātad, kad iegādāsities rīta kafiju par £2.50, mēs šo summu noapaļosim līdz £3.00 un ziedosim £0.50 jūsu izvēlētajam mērķim. Varat arī iestatīt dienas, nedēļas vai mēneša periodisko maksājumu savam izvēlētajam mērķim. Iespējams arī veikt vienreizēju ziedojumu. Nav nepieciešama minimālā summa, un jūs jebkurā laikā varat mainīt vai atcelt savu ziedojumu. Laižot klajā šo jauno funkciju, Revolut sadarbojas ar organizāciju Save the Children, PDF un ILGA-Europe. Šie partneri kopumā aizstāv cilvēktiesības un vides aizsardzību visā pasaulē, un mēs ļoti lepojamies ar iespēju viņus atbalstīt.

Atšķirībā no daudzām tradicionālajām bankām un maksājumu uzņēmumiem Revolut apliecina saviem klientiem, ka labdarības partneri saņems klientu ziedojumus 100% apmērā, un pārsūtīšanas posmā netiks piemēroti nekādi uzcenojumi vai slēptas komisijas maksas.

Pirms darba sākšanas pārliecinieties, vai jums ir jaunākā lietotnes versija. Pēc tam lietotnē atveriet sadaļu Vairāk un pieskarieties opcijai Ziedojumi. Tālāk redzēsit atbalstāmo mērķu sarakstu. Pēc mērķa izvēles varēsit sākt ziedot, izmantojot atlikušās sīknaudas noapaļošanu, periodiskus ziedojumus un vienreizējus ziedojumus.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…