2. oktobris, 2018

Rīgā notiks kiberdrošības konference un izstāde „DSS ITSEC”

DSS ITSEC

Atzīmējot pasaules kiberdrošības mēnesi, 25. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks jau devītā gadskārtējā  profesionāļu kiberdrošības konference „DSS ITSEC”. Šogad pasākuma galvenā tēma ir kibernoziegumi, pasākuma temats – „Economics of Cybercrime”. Konference būs noderīga biznesa vadītājiem, IT un datu aizsardzības speciālistiem, kā arī citu profesiju pārstāvjiem. Pasākums apmeklētājiem ir pieejams bez maksas, reģistrējoties ar korporatīvo e-pasta adresi šeit: https://dssitsec.eu.

Kiberdrošības konference „DSS ITSEC” ir pasākums, kurā dalīties pieredzē un papildināt zināšanas par kiberdrošību. Konferences mērķis ir stiprināt Baltijas reģiona kiberdrošību un dot vietējiem speciālistiem iespēju satikt augsta līmeņa starptautiskos ekspertus un izglītoties par jaunākajām nozares tendencēm un tehnoloģiskajiem risinājumiem.

Šogad eksperti īpašu uzmanību pievērsīs kibernoziegumiem un kiberincidentiem. Tiks apspriestas arī tādas tēmas kā kiberdrošības politika, Eiropas Savienības (ES) jaunā kiberdrošības stratēģija, publiskā un privātā partnerība ES un katrā valstī atsevišķi. Tāpat eksperti spriedīs par 5G drošību, šifrētājvīrusiem, dažādiem tehnoloģiskiem un administratīviem risinājumiem, tīkla drošību u.tml. Visi interesenti aicināti pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu pasākuma mājaslapā. Drīzumā būs pieejama pilna pasākuma programma.

„Datu aizsardzība šobrīd ir viens no aktuālākajiem tematiem visā Eiropā. Šogad uz „DSS ITSEC” konferenci esam aicinājuši pasaulē atpazīstamus ekspertus, lai runātu par kiberdrošības aktualitātēm kontekstā ar datu regulu un gaidāmajām izmaiņām nākotnē. Esam patiesi gandarīti, ka jau devīto gadu pēc kārtas varam pulcēt nozares profesionāļus un visus kiberdrošības jomas interesentus, lai veidotu jaunas sadarbības un stiprinātu Baltijas valstu kiberdrošību,” saka Andris Soroka, „DSS ITSEC” konferences dibinātājs un ilggadējs organizators.

„DSS ITSEC” konferences interesantāko runātāju vidū būs NATO CCDCoE vēstnieks Āre Reintams (Aare Reintam), drošības eksperts un hakeris Rauls Čiesa (Raoul Chiesa), SecurityBrokers dibinātāja un digitālās izmeklēšanas nodaļas vadītāja Selēna Giuponi (Selene Giupponi),  programmas direktors Marks Ērs (Mark Ehr), Somijas informācijas drošības klastera vadītājs Juha Remess (Juha Remes), Eiropas kiberdrošības organizācijas vecākais vadītājs Danilo Delija (Danilo Delia), Dānijas tehniskās universitātes kiberdrošības nodaļas vadītājs Kristiāns Damsgārds Jensens (Christian Damsgaard Jensen) un CQURE drošības eksperts Toms Novakovskis (Tom Nowakowski).

Pagājušajā gadā „DSS ITSEC” konference pievērsa plašu sabiedrības uzmanību, pulcējot vienuviet vairāk nekā 1000 interesentu. Tajā ar vairāk nekā 80 prezentācijām deviņās paralēlajās sesijās uzstājās kiberdrošības speciālisti no 20 dažādām pasaules valstīm.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda