1. novembris, 2017

Riga Plaza tiks atvērts lielākais Samsung veikals Latvijā

3. novembrī tirdzniecības centrā Riga Plaza durvis vērs līdz šim lielākais Samsung veikals Latvijā. Vairāk nekā 145 m2 plašajā telpā būs pieejams apjomīgs mobilo ierīču klāsts un to aksesuāri, nēsājamās ierīces, planšetdatori, daudzveidīga un aizraujoša virtuālās realitātes un interaktīvo aktivitāšu zona, kā arī Samsung akadēmija.

Veikalā varēs apskatīt un iegādāties ne tikai jaunākos Samsung produktus, bet tā vienlaikus būs vieta, kur mobilo ierīču lietotāji varēs ērti saņemt virkni papildservisa pakalpojumus kā, piemēram, datu pārsūtīšana uz jaunu telefonu, atjaunināšana, apgūt tehnoloģiju lietotprasmi Samsung akadēmijā, kā arī gūt nepieciešamo tehnisko atbalstu.

Samsung atver līdz šim lielāko veikalu Latvijā, kas nodrošinās klientiem visērtāko pakalpojumu klāstu vienuviet, sniedzot iespēju gan iepazīt jaunus produktus, gan saņemt pakalpojumus jau klientam piederošiem produktiem. Samsung priekšrocība ir daudzpusīgais produktu klāsts un prasmīgie konsultanti, kas palīdzēs iepazīt visplašākās ierīču iespējas,” norāda Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs.

Jaunajā Samsung veikalā būs iespēja pabūt virtuālajā realitātē, izmēģinot 4D virtuālās realitātes krēslu, pavadīt laiku interaktīvo sporta aktivitāšu zonā vai iemērkt ūdensizturīgos tālruņus ūdenī. Kā pārvērst viedtālruni datorā ar DeX platformu, kā darbojas acu skeneris un sejas atpazīšanas funkcija – šie ir tikai daži no mūsdienu tehnoloģiju risinājumiem, ko jebkurš varēs izmēģināt prasmīgu konsultantu klātbūtnē. Savukārt Samsung akadēmijā apmācītu produktu speciālistu vadībā varēs apgūt kā visefektīvāk izmantot uzņēmuma jaunākos viedtālruņus, izzinot to dažādās funkcijas un sniegtās iespējas.

Šis ir jau septītais šāda koncepta Samsung veikals Baltijas valstīs. Latvijā un arī Baltijas valstīs pirmais Samsung mazumtirdzniecības veikals, sadarbībā ar LMT, tika atklāts jau 2015. gada vidū tirdzniecības centrā Spice. Kopumā visā pasaulē darbojas jau vairāk nekā 3000 Samsung veikalu 70 valstīs.

Atvēršanas dienā – 3. novembrī – Samsung veikala sortimentā esošajiem produktiem tiks piemērota atlaide līdz 20%. Turklāt ikviens interesents tiek aicināts arī uz oficiālo atklāšanas brīdi kopā ar Samantu Tīnu un Mārtiņu Kapzemu plkst. 18.00 – starp klātesošajiem, kuri būs piereģistrējušies loterijai, tiks izlozēts viens jaunais Galaxy viedtālrunis.

Samsung veikals atradīsies Riga Plaza 1. stāvā, laukumā pie ieejas “Londona”, starp Douglas un Monton veikaliem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda