6. aprīlis, 2010

Saldais reps

grafoman

Pēdējā laikā palicis moderns ir tā saucamais saldais reps. Reps par mīlestību. Aizsākumi šim tā saucamajam žandram ir meklējami gadsimta sākumā, kad iznāca pirmie jauno mākslinieku underground ieraksti. Tagad šāda veida žandram pieķeras katrs sevi cienošs folkloras pārstāvis. Un varbūt tas arī nemaz nav slikti. Šekspīra mīlestības ir beidzies. Tagad laiks modernajai mīlestībai. Un tas varbūt nemaz nav slikti. Katrā ziņa diezgan prātīgs ražojums pusaudzim. Cerēsim, ka puisis nesabojāsies un nākotnē kļūs par diženu mākslinieku.


Izpildītajs: Grafomāns
Dziesma: Kam man skaistāku dzīvi
Kam man skaistāku dzīvi, ja man ir labi tāpat Domas nemaina , bet gadi, kā saka Man nevajag tos zelta kalnus, to pludmali Miami Gribu lielu māju, blakus meiteni arī Gribu divus mazus bērnus, puiku un meiteni Gribu kaimiņus, kuri katru rītu sveicina Gribu izkāpt uz balkona un ieelpot gaisu Tas ir tik skaisti, āāi Gribu sēdēt savā mašīnā un dzer alu Gribu peldēt pāri horizontam, tā, tālu Tas ir viss, ko lūdzu, tu tak saproti, brāl No pašas bērnības pusplikiem pazaudēt prātu Esmu reālists saknēs un palikšu tāds Varbūt savas dzīves laikā es satikšu kādu Ar kuru parunāties, iedzert un paklusēt Bet līdz tam, kamēr jauni, varam patusēt Kam man dzīvot skaistāk, ja es mīlu kā ir Es mīlu dzīvot skaistāk, es mīlu ar sirdi Es baudu visu, ko es redzu un redzu es daudz Es varu palikt tepat, man nav vērts nekur braukt Kam man dzīvot skaistāk, ja es mīlu kā ir Es mīlu dzīvot skaistāk, es mīlu ar sirdi Es baudu visu, ko es redzu un redzu es daudz Es varu palikt tepat, man nav vērts nekur braukt Es gribu pamosties kopā ar sauli un gaismu Gribu pamosties blakus viņai, tā ir laime Man tiešām nevajag naudu un tās dārglietas Jo vislielākā bagātība ir maniem vārdiem Es varu veltīt viņai saulrietu un zvaignes Es varu staigāt pa mākoņiem taisni Es varu pacelt viņu rokās un aiznest Tur, kur mūžīgā gaisma, āāi Jebkuram mirklim es ziedošu smagu darbu Es varu nomirt un reinkarnēt savu karmu Gribu visu, ko man dzīve dod un vairāk Gribu būt blakus brīdī, kad viss mainās Būt blakus tajā brīdī, kad piedzims Gribu uzvilkt viņai gredzenu, jo tas ir svēti Gribu palīdzēt Dievam un piedot grēkus Gribu atdot visu tiem, kuriem pietrūkst spēka Kam man dzīvot skaistāk, ja es mīlu kā ir Es mīlu dzīvot skaistāk, es mīlu ar sirdi Es baudu visu, ko es redzu un redzu es daudz Es varu palikt tepat, man nav vērts nekur braukt Kam man dzīvot skaistāk, ja es mīlu kā ir Es mīlu dzīvot skaistāk, es mīlu ar sirdi Es baudu visu, ko es redzu un redzu es daudz Es varu palikt tepat, man nav vērts nekur braukt Dejo - kā neviens tevi neredzētu Dziedi - kā neviens Tevi nedzirdētu Mīli - kā nekad nebūtu sāpju Dzīvo - kā visu vēl varētu glābt Dejo - kā neviens tevi neredzētu Dziedi - kā neviens Tevi nedzirdētu Mīli - kā nekad nebūtu sāpju Dzīvo - it kā visu vēl varētu glābt Kam man dzīvot skaistāk, ja es mīlu kā ir Es mīlu dzīvot skaistāk, es mīlu ar sirdi Es baudu visu, ko es redzu un redzu es daudz Es varu palikt tepat, man nav vērts nekur braukt Kam man dzīvot skaistāk, ja es mīlu kā ir Es mīlu dzīvot skaistāk, es mīlu ar sirdi Es baudu visu, ko es redzu un redzu es daudz Es varu palikt tepat, man nav vērts nekur braukt

http://player

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.