26. jūlijs, 2011

Šonedēļ Latvijā būs aktuālas Seal dziesmas

seal

Šķiet tas bija diezgan nesen. Bet īstenībā tas bija 1994. gads, kad pirmo reizi dzirdēju “21. gadsimta romantiķi”. Tā bija fantastiskā dziesma Kiss from a Rose. Šķita toreiz, ka cita dziesma būtu noziegums. Bet tā tas šķita toreiz. Nāca citas dziesmas. Bet šī palika. Šo dziesmu atceros vēl tagad. Un šovakar, cerams, šī dziesma izskanēs Jaunajā vilnī.

Sīls (Seal) Rīgā koncertēja pirms trim gadiem - 2008.gada vasarā. Presi vienmēr vilinājušas sensācijas, tādēļ sava neparastā izskata un daudzo mīlas dēku dēļ Sīls vienmēr bijis gards kumosiņš žurnālistiem un fotogrāfiem. Taču 2005. gadā dziedātājs izraisīja veselu sensāciju, apliecinot, ka savu donžuāna imidžu metis pie malas un kļuvis nopietns - viņš apprecējās ar blondo skaistuli Heidiju Klumu (Heidi Klum), vienu no pasaulē slavenākajām modelēm, kuras rotājis neskaitāmu žurnālu vākus un kas reklamējusi visprestižākos zīmolus, tai skaitā "Victoria‘s Secret", "American Express", "Nike", "Swatch" un citus. Greznā kāzu ceremonija izmaksājusi 2 miljonus dolāru.

[ https://www.youtube.com/watch?v=AMD2TwRvuoU&w=460&h=349]
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda