10. maijs, 2012

Swedbank atklās filiāli Draugiem.lv – pirmo bankas filiāli sociālajos medijos Eiropā

swedbank draugiem lv filiale

Šodien konferencē „Digital 2012” valdes loceklis Ģirts Bērziņš paziņoja par Swedbank plāniem jūnijā atklāt filiāli .lv, kas būs Eiropā pirmā virtuālā bankas filiāle sociālajos medijos. Šajā filiālē ikviens .lv lietotājs varēs ātri, ērti un droši saņemt finanšu konsultācijas par savām naudas lietām tiešsaistē pie speciālistiem. Swedbank, ņemot vērā tendenci aizvien vairāk personīgos finanšu jautājumus vadīt attālināti, izstrādā pirmo virtuālo filiāli Latvijas populārākajā sociālajā portālā .lv. Vajadzība pēc uzticamas finanšu konsultācijas saglabāsies arī turpmāk, tāpēc Swedbank, mainoties līdzi laikam, dodas tur, kur ir tās klienti – lai piedāvātu risināt klienta finanšu jautājumus arī digitālajā vidē.
“Ar lielu entuziasmu aizsākam sadarbību ar .lv, izstrādājot pirmo virtuālo bankas filiāli sociālajā tīklā, kas ļauj ieskatīties banku nākotnes darbības modelī. Nākotnē uz bankas filiāli dosimies, lai saņemtu padziļinātu finanšu konsultāciju, bet visus skaidras un bezskaidras naudas darījumus veiksim ar attālināti. Tāpēc Swedbank .lv filiālē apvienosim labāko no digitālā laikmeta – iespēju kārtot savas naudas lietas jebkur, kur vien pieejams internets -, saglabājot cilvēciskas attiecības, kas joprojām ir un būs svarīgas izcila servisa nodrošināšanai,” saka Ģirts Bērziņš, Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs un valdes loceklis Latvijā.
“Šodiena ir sociālo mediju laikmets, tāpēc vadošās Latvijas bankas filiāles izveidošana vadošajā Latvijas sociālajā medijā ir tikai loģisks solis rītdienai. Liela daļa pasaules iedzīvotāju pēdējos desmit gadus ir pavadījuši, lietojot internetu un sociālos medijus, viņi šeit pavada aizvien vairāk laika, un šī vide ir ļoti labi saprotama. Tāpēc bankas iniciatīva doties tur, kur jau ir esošie un potenciālie klienti, ir apsveicama,” – saka Jānis Palkavnieks, .lv runasvīrs.

Swedbank klienti .lv filiālē varēs saņemt tiešsaistes konsultācijas par ikdienas norēķiniem, uzkrājumiem, aizņēmumiem, apdrošināšanu un citiem finanšu jautājumiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda