12. novembris, 2018

Swedbank ieviesusi zibmaksājumus

swedbank.gif

Swedbank“, turpinot digitālo pakalpojumu attīstību, pievienojusies Eiropas zibmaksājumu sistēmai.

Tādējādi papildus tūlītējiem maksājumiem ietvaros “” klienti visā Baltijā turpmāk varēs saņemt zibmaksājumus arī no citām bankām Eiropā, kas piedāvā šādu funkcionalitāti, kā arī sūtīt zibmaksājumus jaunajā lietotnē “Swedbank 2019”.

Zibmaksājumus saņemt var neatkarīgi no to sūtīšanas veida, savukārt veikt zibmaksājumu uz citu banku tagad var “Swedbank” jaunajā mobilajā lietotnē “Swedbank 2019”, kas strādā paralēli esošajai pamata “Swedbank” lietotnei un ir tās jaunās versijas izmēģinājuma vide.

Zibmaksājumi “Swedbank 2019” lietotnē ir pieejami gan “Android“, gan “iOS” ierīču lietotājiem. Šobrīd tos iespējams veikt privātpersonām uz vietējām bankām, bet ar laiku šī iespēja tiks integrēta arī esošās lietotnes jaunajā gala versijā un vēlāk arī internetbankā.

Zibmaksājumu sistēma ir Eiropas mēroga reālā laika maksājumu platforma, kuru nodrošina Eiropas Banku iestāde (EBA). Šāda sistēma sniedz iespēju pārskaitīt naudu no vienas bankas konta uz citu banku pāris sekunžu laikā, jebkurā diennakts stundā visas nedēļas garumā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.