Sākums Tehnoloģijas Swedbank ieviesusi zibmaksājumus

Swedbank ieviesusi zibmaksājumus

1 minūtes lasīšanai
swedbank.gif

Swedbank“, turpinot digitālo pakalpojumu attīstību, pievienojusies Eiropas zibmaksājumu sistēmai.

Tādējādi papildus tūlītējiem maksājumiem bankas ietvaros “Swedbank” klienti visā Baltijā turpmāk varēs saņemt zibmaksājumus arī no citām bankām Eiropā, kas piedāvā šādu funkcionalitāti, kā arī sūtīt zibmaksājumus jaunajā lietotnē “Swedbank 2019”.

Zibmaksājumus saņemt var neatkarīgi no to sūtīšanas veida, savukārt veikt zibmaksājumu uz citu banku tagad var “Swedbank” jaunajā mobilajā lietotnē “Swedbank 2019”, kas strādā paralēli esošajai pamata “Swedbank” lietotnei un ir tās jaunās versijas izmēģinājuma vide.

Zibmaksājumi “Swedbank 2019” lietotnē ir pieejami gan “Android“, gan “iOS” ierīču lietotājiem. Šobrīd tos iespējams veikt privātpersonām uz vietējām bankām, bet ar laiku šī iespēja tiks integrēta arī esošās lietotnes jaunajā gala versijā un vēlāk arī internetbankā.

Zibmaksājumu sistēma ir Eiropas mēroga reālā laika maksājumu platforma, kuru nodrošina Eiropas Banku iestāde (EBA). Šāda sistēma sniedz iespēju pārskaitīt naudu no vienas bankas konta uz citu banku pāris sekunžu laikā, jebkurā diennakts stundā visas nedēļas garumā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…