29. septembris, 2018

Taxify ievieš maksu par braucienu atcelšanu un gaidīšanu

taxify

No 27. septembra Taxify aplikācijā tiks ieviesta maksa par brauciena atcelšanu. Savukārt no 10. oktobra tiks ieviesta arī maksa par gaidīšanu.

Brauciena atcelšanas maksa

Brauciena atcelšanas maksa tiek ieviesta, lai kompensētu vadītājiem gadījumus, kad nākas aizbraukt uz izsaukuma vietu, taču beigās par to nesaņemt atlīdzību.

Atcelšanas maksa tiek piemērota sekojošos gadījumos, kad:

  • Klients atceļ braucienu pēc tam, kad ir jau bijis noteiktu laiku ceļā;
  • Klients atceļ braucienu pēc tam, kad vadītājs ir jau ieradies izsaukuma vietā;
  • Klients neziņo vadītājam un neierodas uz izsaukto 10 minūtes pēc tam, kad vadītājs ir ieradies.

Atcelšanas maksa ir minimālās brauciena maksas apmērā, kas ir 2.80 EUR. Pirms brauciena atcelšanas aplikācijā parādīsies paziņojums par piemēroto maksu, ja brauciens tiks atcelts. Ja brauciens tiks atcelts, rēķins par to tiks nosūtīts uz Tavu e-pastu.

Atcelšanas maksa mums palīdz uzturēt efektivitāti, nodrošināt ātrākus braucienus un mazināt zaudējumus vadītājiem. Šobrīd atcelšanas maksa būs piemērojama minimālās brauciena maksas apmērā.

Maksa par gaidīšanu

Maksa par gaidīšanu ir tāda pati kā brauciena laika tarifs (0.15 EUR/min) un tā tiks piemērota 5 minūtes pēc tam, kad vadītājs ir atbraucis uz izsaukuma vietu un beidzas tad, kad Tavs brauciens ir sācies.

Brīdī, kad sāksies maksas gaidīšanas , Tu aplikācijā saņemsi brīdinājumu. Ja brauciens tiks atcelts, un no Tevis tiks ieturēta maksa par brauciena atcelšanu, tad maksa par gaidīšanu netiks ieturēta.

Lai izvairītos no maksas gaidīšanas laika, seko līdzi paziņojumiem aplikācijā, kur būs norādīts, kad vadītājs ieradīsies!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.