29. septembris, 2018

Taxify ievieš maksu par braucienu atcelšanu un gaidīšanu

taxify

No 27. septembra Taxify aplikācijā tiks ieviesta maksa par brauciena atcelšanu. Savukārt no 10. oktobra tiks ieviesta arī maksa par gaidīšanu.

Brauciena atcelšanas maksa

Brauciena atcelšanas maksa tiek ieviesta, lai kompensētu vadītājiem gadījumus, kad nākas aizbraukt uz izsaukuma vietu, taču beigās par to nesaņemt atlīdzību.

Atcelšanas maksa tiek piemērota sekojošos gadījumos, kad:

 • Klients atceļ braucienu pēc tam, kad ir jau bijis noteiktu laiku ceļā;
 • Klients atceļ braucienu pēc tam, kad ir jau ieradies izsaukuma vietā;
 • Klients neziņo vadītājam un neierodas uz izsaukto 10 minūtes pēc tam, kad ir ieradies.

Atcelšanas maksa ir minimālās brauciena maksas apmērā, kas ir 2.80 EUR. Pirms brauciena atcelšanas aplikācijā parādīsies paziņojums par piemēroto maksu, ja brauciens tiks atcelts. Ja brauciens tiks atcelts, rēķins par to tiks nosūtīts uz Tavu e-pastu.

Atcelšanas maksa mums palīdz uzturēt efektivitāti, nodrošināt ātrākus braucienus un mazināt zaudējumus vadītājiem. Šobrīd atcelšanas maksa būs piemērojama minimālās brauciena maksas apmērā.

Maksa par gaidīšanu

Maksa par gaidīšanu ir tāda pati kā brauciena laika tarifs (0.15 EUR/min) un tā tiks piemērota 5 minūtes pēc tam, kad ir atbraucis uz izsaukuma vietu un beidzas tad, kad Tavs brauciens ir sācies.

Brīdī, kad sāksies maksas gaidīšanas laiks, Tu aplikācijā saņemsi brīdinājumu. Ja brauciens tiks atcelts, un no Tevis tiks ieturēta maksa par brauciena atcelšanu, tad maksa par gaidīšanu netiks ieturēta.

Lai izvairītos no maksas gaidīšanas laika, seko līdzi paziņojumiem aplikācijā, kur būs norādīts, kad ieradīsies!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda